Piyanist Ercan

Piyanist Ercan

Müzik

Kategori

Merkez, Yalova

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Orkestra
  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Nişan, Sünnet düğünü

Hakkında

Kocaeli dışında Yalova’daki çiftlerine ve onların değerli konuklarına da müzik ziyafeti yaşatmayı amaçlayan Piyanist Ercan, özel günlerinize eğlence katacak repertuvarı ve hizmetleriyle sizleri bekliyor. Düğün başta olmak üzere, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, piknik, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar gibi tüm özel günlerinizde heyecanınıza şahitlik edecek ekibimiz, tüm detaylarla yakından ilgilenerek kusursuz bir süreç geçirmenizi sağlıyor.

Planlama konusunda ayrı biz özen isteyen müzikli organizasyonlarınızda size doğru yönlendirmeler yapmak için buradayız. Tabii tamamen içinize sinen bir süreç için ilk olarak size kendimizi tanıtmamız gerekiyor. Bu nedenle de bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen hizmet detaylarımızdan bahsediyoruz. Hangi müzik türlerinden hoşlandığınızı, hangi ekipmanlara ihtiyacınız olduğunu öğrenip size özel bir organizasyon paketi hazırlıyoruz. Böylece siz de ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlar eşliğinde karşılayabiliyorsunuz. Organizasyon tarihinde, davetiniz başlamadan 1 saat önce mekânda olarak ses sistemi kurulumu ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle son dakikaya hiçbir düzenlemeyi bırakmıyor, her şeyin profesyonel bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

Yalova düğün orkestra, DJ ve müzik grubu gibi imkânların yer aldığı hizmet içeriğimizden istediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz. Kusursuz bir ses sistemimiz ve profesyonel müzik ekibimiz eşliğinde size unutulmayacak kadar güzel anlar yaşatacağımızın garantisini de veriyoruz. Daha önce çalıştığımız çiftlerimizden aldığımız memnuniyet geri dönüşleri bize ışık tutuyor ve bu sayede işimizi daha da severek yapıyoruz. Peki özel günlerini bir şölene çevirdiğimiz şanslı çiftlerimiz arasında siz de yerinizi almak ister misiniz?

‘’Evet!’’ dediğinizi duyar gibiyiz! O halde Piyanist Ercan ve ekibi, sizlerle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Yalova


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Piyanist Ercan firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!