Ar Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Ar Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Ar Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Ar Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Ar Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Ar Müzik Organizasyon Hakkında

Düğünlerinizi şahane bir orkestra ile güzelleştirmek istiyorsanız, Ar Müzik Organizasyon ekibi olarak Tekirdağ’da size hizmet vermeye hazırız.

Profesyonel bir müzik hizmeti sunuyor, en güzel eğlencelerinizi unutulmaz kılıyoruz. Ar Müzik Organizasyon ve Menajerlik firması olarak çok uzun zamandır müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşinde uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Düğünlerin yanı sıra kurumsal etkinlikler, nişan, toplantı, kına geceleri, konser gibi içinde müziğin ve ritmin olduğu her türlü faaliyette size hizmet verebiliyoruz. Tekirdağ müzik grupları arasında yer alıyor, tarzınıza uygun bir müzik listesi oluşturarak eğlenmenizi sağlıyoruz.

Müzik bir eğlencenin en önemli unsuru. Bu nedenle işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Düğünden kısa zaman önce sizinle ön görüşme ayarlıyor, düğüne dair pek çok detayı birlikte netleştiriyoruz. Hangi müzik tarzlarınızdan hoşlandığınızı, konuklarınızın en çok hangi şarkılarda oynamak isteyeceğini ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tamamen size uygun olan ve içinize sinecek bir müzik listesi oluşturuyoruz. Düğün esnasında da sizden gelen istek parçaları memnuniyetle çalışıyoruz.

Ekipman açısından da oldukça zenginiz. Son teknoloji aletler kullanarak hizmet veriyoruz. Düğün yerinize erkenden geliyor, sahne sistemlerimizin kurulumunu yapıyoruz. Baştan sona müzikal anlamda her detayla yakından ilgileniyoruz. Amacımız size kusursuz bir gece yaşatmak. Dilerseniz organizasyon anlamında da size destek olabiliriz. İş birliği yaptığımız pek çok firma bulunuyor. Bizim aracılığımızla onlarla görüşebilir, uygun fiyatlarla dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz. Siz eğlencenizden ne kadar memnun kalırsanız biz de kendimizi o kadar başarılı sayacağız. Bu nedenle organizasyon süreci boyunca sizin isteklerinize göre hareket ediyor, eğlencenizi güzel şekilde noktalamak için çalışıyoruz.

Tekirdağ’da bizden hizmet almak isteyen bir çiftseniz, hakkımızdan daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sabuni Mah. Yoğurtçular Sk. Cafer Çolpan İş Merkezi Kat 3 No:101 Edirne/Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ar Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.