Ar Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Çerkezköy, Tekirdağ

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Aheste Müzik Organizasyon
7

Süleymanpaşa

Aheste Müzik Organizasyon

5.000-7.500 TL
Ar Müzik Organizasyon
5 1

Çerkezköy

Ar Müzik Organizasyon

1.000-2.000 TL

Çerkezköy

Balaban Müzik

Hakkında

Düğünlerinizi şahane bir orkestra ile güzelleştirmek istiyorsanız, Ar Müzik Organizasyon ekibi olarak Tekirdağ’da size hizmet vermeye hazırız.

Profesyonel bir müzik hizmeti sunuyor, en güzel eğlencelerinizi unutulmaz kılıyoruz. Ar Müzik Organizasyon ve Menajerlik firması olarak çok uzun zamandır müzik ve eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşinde uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Düğünlerin yanı sıra kurumsal etkinlikler, nişan, toplantı, kına geceleri, konser gibi içinde müziğin ve ritmin olduğu her türlü faaliyette size hizmet verebiliyoruz. Tekirdağ müzik grupları arasında yer alıyor, tarzınıza uygun bir müzik listesi oluşturarak eğlenmenizi sağlıyoruz.

Müzik bir eğlencenin en önemli unsuru. Bu nedenle işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. Düğünden kısa zaman önce sizinle ön görüşme ayarlıyor, düğüne dair pek çok detayı birlikte netleştiriyoruz. Hangi müzik tarzlarınızdan hoşlandığınızı, konuklarınızın en çok hangi şarkılarda oynamak isteyeceğini ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tamamen size uygun olan ve içinize sinecek bir müzik listesi oluşturuyoruz. Düğün esnasında da sizden gelen istek parçaları memnuniyetle çalışıyoruz.

Ekipman açısından da oldukça zenginiz. Son teknoloji aletler kullanarak hizmet veriyoruz. Düğün yerinize erkenden geliyor, sahne sistemlerimizin kurulumunu yapıyoruz. Baştan sona müzikal anlamda her detayla yakından ilgileniyoruz. Amacımız size kusursuz bir gece yaşatmak. Dilerseniz organizasyon anlamında da size destek olabiliriz. İş birliği yaptığımız pek çok firma bulunuyor. Bizim aracılığımızla onlarla görüşebilir, uygun fiyatlarla dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz. Siz eğlencenizden ne kadar memnun kalırsanız biz de kendimizi o kadar başarılı sayacağız. Bu nedenle organizasyon süreci boyunca sizin isteklerinize göre hareket ediyor, eğlencenizi güzel şekilde noktalamak için çalışıyoruz.

Tekirdağ’da bizden hizmet almak isteyen bir çiftseniz, hakkımızdan daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Göksucan Ar

 • Adres: Sabuni Mah. Yoğurtçular Sk. Cafer Çolpan İş Merkezi Kat 3 No:101 Edirne/Merkez

Ar Müzik Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!