Müzik Tekirdağ

Aheste Müzik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aheste Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Aheste Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Fasıl Grubu Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği

Aheste Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Aheste Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Aheste Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Aheste Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Aheste Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Aheste Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Aheste Müzik Organizasyon performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Aheste Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Aheste Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Aheste Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Aheste Müzik Organizasyon ile 6 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Aheste Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Aheste Müzik Organizasyon bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, piknik, parti, kurumsal etkinlikler, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Aheste Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Aheste Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Aheste Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aheste Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Aheste Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Aheste Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, çifte özel beste, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, ekipman, şarkı listesi oluşturma, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, dans grupları".

Aheste Müzik Organizasyon Hakkında

Aheste Müzik olarak, en güzel günlerinizin olmazsa olmazı müzik organizasyonlarınızı yetenekli sanatçılarımız ve kaliteli müziklerimizle taçlandırıyoruz. Tekirdağ çevresinde gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinize katılıyor, eğlenceli anlarınızı sergilediğimiz performanslarla daha kaliteli hale getiriyoruz. Orkestramızda yer alan birbirinden değerli sanatçılarımız ve zengin bir repertuar ile en eğlenceli düğünün sahibi olacağınızı garantiliyoruz.

Deneyim

Aheste Müzik Organizasyon olarak en değerli günlerinizi renklendiriyor, her geçen gün daha iyisini ortaya koymak için özveriyle çalışıyoruz. Her bir sanatçımız, bütün yetenekleri hususunda elinden gelenin en iyisini sunuyor, memnuniyet ve keyif ile dolacağınız organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Düğünlerinizin en eğlenceli anlarınızı hatırlayın, kameralara yansıyan görüntülerde her zaman gülümseyin diye kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Hizmetler

Tekirdağ düğün orkestra listesinde yer alan bir orkestra olarak özenle hazırlandığımız şarkılarımızı büyük bir zevkle söylüyoruz. DJ, kokteyl grupları, fasıl grubu ve karşılama hizmetleri veriyor, etkinliğinize dair bütün isteklerinizi yerine getiriyoruz. Şehir dışına kadar ulaşabilen hizmetlerimiz, bizimle en az 6 hafta önce iletişime geçtiğiniz sürece sizin için hazır hale gelecek.

Müzik Türleri

Türkçe ve yabancı popun en kaliteli parçalarını, geçmişten günümüze kadar ulaşmış şarkıları bir araya getiren zengin repertuarımızla etkinliklerinizde yer alıyoruz. Programımızda genelde nostaljik parçalarla başlar, oyun havaları veya hareketli parçalar ile yavaşça eğlencenin dozunu arttırırız. Türk sanat ve halk müziklerimizin nadide parçalarını seslendirebiliyoruz. İstediğiniz türdeki şarkıları çalabilir, sizin zevkleriniz doğrultusunda hareket edebiliriz.

Ek Hizmetler

3 saat kadar sahne hazırlığı ve 3 saat sahne performansıyla tüm etkinliğinize eşlik ediyor, uzun şarkı listelerimiz sayesinde kesintiye uğramayan eğlenceli anlar yaşatıyoruz. Ses, ışık, truss, sahne hizmetlerimizle teknik donanımı da sağlıyoruz. Şarkılarımızı sizinle birlikte seçiyor, en eğlenceli anlarınızdan en romantik anlarınıza kadar her şeyi sizin zevkinizle donatıyoruz. Renkli organizasyonlar için dilerseniz konseptinize göre giyinebiliyor, dans gruplarımızla ekstra hizmetler sunabiliyoruz.

Aheste Müzik, her geçen gün kendini geliştirerek üst sıralara çıkıyor, eğlenceli anlarınızın yetenekli bir destekçisi olarak etkinliklerinize eşlik ediyor. Fiyat sınırlandırmamızı performansımızın süresine göre belirliyor, bu konuda da sizin için elimizden gelen kolaylığı yapmayı asla ihmal etmiyoruz. En güzel günlerinizde bizi de aranızda görmek isterseniz bizimle iletişime geçebilir, fiyat konusundaki bilgilendirmeyi "Ücretsiz Teklif Al" formumuzdan sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Tekirdağ

  • Haritadaki Konumu

    Aheste Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.