Uğur Tarhan Event

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Önerilen Firmalar

Dj Cemil Aysema
27 23 6

İzmit

Dj Cemil Aysema

1.000-2.000 TL

Hakkında

Her türlü davet ve organizasyonlarınız için başta müzik olmak üzere tüm konularda bir numaralı çözüm ortağınız olacağız. 1997 yılından bu yana Uğur Tarhan Event olarak devam eden DJ'lik hizmetimize, 2013 yılından itibaren Beytül Bahçe'nin işletmesini ve müzik koordinatörlüğünü de ekledik. Burada yaptığımız 300'den fazla organizasyonda yakaladığımız üst düzey müşteri memnuniyetini farklı platformlarda da sürdürebilmek istiyoruz. Peki siz de şimdiye kadar bizi tercih etmiş birçok çift gibi başarımıza ortak olmak ister misiniz? Üstelik eğlenceye doyacağınız bir organizasyon süreci eşliğinde…

Kocaeli düğün orkestrası ihtiyacınızdan ışık ve sahne hizmetlerine, fasıl gruplarından barkovizyon ve led ekrana kadar birçok olanağımızdan faydalanabiliyorsunuz. Üstelik etkinliklerinizden 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak!

Tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyor, ayrıntıları konuşacağımız ön görüşmede sizi daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Hangi müzik türlerinden hoşlanıyorsanız ona göre bir repertuvar hazırlıyoruz. Tabii bu aşamada davet ve etkinliklerinizi hangi konseptte yapacağınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun, yaratıcı ve özgün şovlar hazırlayarak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Uğur Tarhan Event olarak, organizasyonlarınız için gerekli tüm ekipmanları kendimiz temin ediyoruz. Üstelik sadece ekipmana ihtiyacı olan müşterilerimiz için ekipman kiralama hizmetimiz de mevcut. Kısacası her konuda size yardımcı olmak ve en özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

Peki hangi organizasyonlarınız için hizmet verebiliyoruz?

Açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, piknik, kurumsal etkinlikler, partiler, doğum günü kutlamaları daha fazlası… Uğur Tarhan Event olarak, organizasyonlarınıza eğlence katmak için orada olacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Uğur Tarhan

  • Adres: Karabaş Mh. Ömer Türkçakal Blv. No:2 Fuariçi - izmit

Uğur Tarhan Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!