Müzik Kocaeli

Uğur Tarhan Event

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Uğur Tarhan Event

Uğur Tarhan Event Hakkında

Her türlü davet ve organizasyonlarınız için başta müzik olmak üzere tüm konularda bir numaralı çözüm ortağınız olacağız. 1997 yılından bu yana Uğur Tarhan Event olarak devam eden DJ'lik hizmetimize, 2013 yılından itibaren Beytül Bahçe'nin işletmesini ve müzik koordinatörlüğünü de ekledik. Burada yaptığımız 300'den fazla organizasyonda yakaladığımız üst düzey müşteri memnuniyetini farklı platformlarda da sürdürebilmek istiyoruz. Peki siz de şimdiye kadar bizi tercih etmiş birçok çift gibi başarımıza ortak olmak ister misiniz? Üstelik eğlenceye doyacağınız bir organizasyon süreci eşliğinde…

Kocaeli düğün orkestrası ihtiyacınızdan ışık ve sahne hizmetlerine, fasıl gruplarından barkovizyon ve led ekrana kadar birçok olanağımızdan faydalanabiliyorsunuz. Üstelik etkinliklerinizden 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak!

Tamamen içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyor, ayrıntıları konuşacağımız ön görüşmede sizi daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Hangi müzik türlerinden hoşlanıyorsanız ona göre bir repertuvar hazırlıyoruz. Tabii bu aşamada davet ve etkinliklerinizi hangi konseptte yapacağınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Belirlediğiniz konsepte uygun, yaratıcı ve özgün şovlar hazırlayarak memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz.

Uğur Tarhan Event olarak, organizasyonlarınız için gerekli tüm ekipmanları kendimiz temin ediyoruz. Üstelik sadece ekipmana ihtiyacı olan müşterilerimiz için ekipman kiralama hizmetimiz de mevcut. Kısacası her konuda size yardımcı olmak ve en özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

Peki hangi organizasyonlarınız için hizmet verebiliyoruz?

Açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, piknik, kurumsal etkinlikler, partiler, doğum günü kutlamaları daha fazlası… Uğur Tarhan Event olarak, organizasyonlarınıza eğlence katmak için orada olacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Uğur Tarhan Event Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Uğur Tarhan Event Sıkça Sorulan Sorular

Uğur Tarhan Event düğün müziği fiyatları ne kadar?

Uğur Tarhan Event düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Uğur Tarhan Event fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Uğur Tarhan Event fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Uğur Tarhan Event performans süresi ne kadar?

Uğur Tarhan Event performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Uğur Tarhan Event performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Uğur Tarhan Event performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Uğur Tarhan Event ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Uğur Tarhan Event ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Uğur Tarhan Event hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Uğur Tarhan Event mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, bayi toplantısı, piknik, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Uğur Tarhan Event kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Uğur Tarhan Event düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Uğur Tarhan Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Uğur Tarhan Event şehir dışında hizmet veriyor.

Uğur Tarhan Event hangi ek hizmetleri sunuyor?

Uğur Tarhan Event şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.