Piyanist Ercan

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Piyanist Ercan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Piyanist Ercan Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Orkestra

Piyanist Ercan Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Piyanist Ercan Hakkında

Organizasyonlarınızı bir şölene dönüştürecek, profesyonel bir sanatçı ile tanıştıralım siz değerli çiftlerimizi; Piyanist Ercan! Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Piyanist Ercan, en özel günlerinizde doyasıya eğlenmenize olanak sağlıyor.

Düğün başta olmak üzere, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, piknik, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar gibi özel gün ve etkinliklerinizde de yanınızda olacak profesyonel ekibimiz, isteklerinizle yakından ilgileniyor. Bu sayede her anlamda tamamen içinize sinen bir süreç geçirmiş oluyorsunuz.

İçinde müzik ve eğlence olacak organizasyonlar ayrı bir özen ve planlama gerektirdiği için edindiğimiz tecrübeler ışığında size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen detayları konuşmaya başlıyoruz. Hangi müzik türlerinden hoşlandığınızı, hangi ekipmanlara ihtiyacınız olduğunu öğrenip özel bir bütçe hazırlıyoruz. Böylece siz de dilediğiniz hizmetten çok uygun fiyatlara yararlanmış oluyorsunuz. Organizasyonlarınız başlamadan en az 1 saat öncesinde etkinlik mekânınıza gelerek ses sistemi kurulumu ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle son dakikaya hiçbir düzenleme bırakmıyor, eğlenceye olması gereken zamanda başlıyoruz.

Hizmet içeriğimizde orkestra, DJ ve müzik grubu gibi imkânlar yer alıyor. İhtiyaçlarınıza göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Kusursuz bir ses sistemimiz ve profesyonel müzik ekibimiz eşliğinde harika ve eğlenceli vakitler geçireceğinize eminiz. Daha önce çalıştığımız çiftlerimizden aldığımız memnuniyet geri dönüşleri bize ışık tutuyor ve sizin de organizasyonunuza renk katacağımıza inanıyoruz. Tabii gerekli tüm hazırlıkları yapabilmemiz için etkinlik ve davetlerinizden 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Kocaeli düğün müzik grupları arasında yer alan Piyanist Ercan ve ekibi, mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.