Ege Mey Orkestrası

2

E-posta Gönder

0850 532 2724

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Karamürsel‎, Kocaeli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Kampanyalar ve Paketler

Ege Mey Orkestrası

Büyük Orkestra Seçimlerinizde %10 İndirim!!

Tüm detayları göster

Son gün 30/06/2021


Hakkında

19 yılı aşkın bir süredir, Ege Mey Orkestrası olarak müzik yapıyoruz! Huzuru, aşkı, sevgi ve mutluluğu enstrümanlarımızla dinleyenlere aktarıyoruz. Eğitimlerini aldığımız dalda işimizi tutku ile yapıyor, dinlerken keyif aldığınızdan da emin oluyoruz. Çünkü biz her geçen gün yenilenmeye ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz... Gölcük’te orduevlerinde, özel tesislerde, üst ve orta segment otellerde hizmet veriyor; aynı zamanda mutlu ânlarınızı taçlandırmak için düğünlerinizde de yanınızda oluyoruz. Bu değerli ve unutulmaz günde hep hatırlayacağınız anılara müziğin zarif dokunuşuyla katılmaya hazırlanıyoruz.

Ekibimizle mutlaka tanışmalısınız! Hatta hazırlıklara başlamadan yaklaşık bir hafta önce buluşmalı ve neler istediğinizi öğrenmeliyiz. Kocaeli düğün orkestrası olarak bizi tercih ettiğinizde, düğün hazırlıkları detaylarına sizin kadar önem veriyoruz. Biliyoruz ki detaylar müziğin kalitesini belirler. Bu yüzden seçtiğiniz mekâna göre ekipman tercih ediyor, davet alanında konuklarınıza kaliteli eğlence ve benzersiz bir gece vaat ediyoruz. Ses, ışık, sahne ve truss sistemlerini son teknoloji ekipmanlarla tamamlıyoruz. Belirlediğimiz repertuvar için 4 saatlik bir performans hazırlığıyla her parçayı kusursuz şekilde çalar ve söyler hale geliyoruz.

Çalmak demişken, orkestramızda; org, trompet, perküsyon ve solistimiz bulunuyor. Orkestra eşliğinde bir gece yerine; DJ eşliğinde after parti, davul şovlarla eğlence veya fasıl grubuyla romantik bir atmosfer de sağlayabiliriz. Ancak en önemlisi, tarzını yansıtan geniş bir repertuvar ve pek çok alternatifle yanınızda oluyoruz. Yöresel oyun havalarından tutun da Türk pop veya batı müziğine uzanan bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Her kesime, nezih kokteyllere, eğlencede sınır tanımayan parti ve eğlencelere hitap edebiliyoruz.

Siz hâlâ Ege Mey Orkestrası'yla tanışmadınız mı? Kocaeli düğün müzikleriniz için özel bir liste tercih ediyorsanız, acele etmelisiniz. İletişim bilgilerimiz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Erdinç Okur

 • Telefon: 0850 532 2724
 • Adres: Kayacık mah. Zeki ergün erbay sitesi A blok D/5 Kocaeli Karamürsel

Ege Mey Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!