Dj Cemil Aysema

E-posta Gönder

Dj Cemil Aysema Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Dj Cemil Aysema Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Dj Cemil Aysema Özellikler

 • Özellikler

  Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Dj Cemil Aysema Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Dj Cemil Aysema Hakkında

Hayalinizdeki düğünü tasarlarken sıra orkestra seçimine geldiğinde sizi tecrübemiz, kalitemiz ve birbirinden güzel şarkılara sahip müzik arşivimizle eğlendirmek istediğimiz DJ Cemil Aysema’ya bekliyoruz.

Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, söz, nişan, parti ve kutlama gibi özel gün ve organizasyonlarda müzik ihtiyaçlarını giderecek bir hizmet sunuyoruz. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunmamızın yanı sıra şehrin her bölgesine başarıyla hizmet veriyoruz. Düğününüzde hem sizi hem de konuklarınızı eğlendiriyoruz.

Geniş bir repertuvara sahibiz. Eğlenceleriniz için bize güvenebilirsiniz. Mesleğinde iyi yerlere gelmiş ve alanında kendini kanıtlamış, müzik aşığı kişilerle birlikte çalışıyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak da beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Rakiplerimize karşı farkımızı ortaya koyarak kendimizi ön plana çıkaracak çalışmalara imza atıyoruz.

Düğün mekanınız salon ya da kır bahçesi olsa bile bizim için fark etmiyor. İstediğiniz her yerde size rahatlıkla eşlik edebiliyoruz. Yerli ve yabancı müzik arşivimize ek olarak nostaljik parçalara da hizmetimiz esnasında yer veriyoruz. Hip hop, dubstep, rock popo, electro pop ve klasik ağırlıklı müzikleri genellikle tercih ediyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir konsept ettiğinizi öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. İstek parçalarınızı ve organizasyon konseptinizi göz önünde bulunarak size uygun bir içerik oluşturuyoruz.

Üstelik sadece Bursa ili içerisinde hizmet vermekle kalmıyoruz. Şehir dışında da organizasyonlara katılım göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düğünden önce bizimle iletişime geçtiğinizde hazırlıklarımıza başlıyor ve düğün gününüzde sorunsuz bir hizmet ortaya koyuyoruz. Düğün mekanınıza saatler öncesinden gelerek gereken tüm kurulumları yapıyoruz. Provalar yaparak ses ekipmanlarımızı test ediyor, kendimizi eğlencenize hazırlıyoruz.

Siz de Bursa müzik organizasyonu hizmeti veren firmalar arasında yer aldığımız orkestramızın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.