Kulüpler/Davet Alanları Kayseri

Green Paradise

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Green Paradise Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Green Paradise Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Green Paradise Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Green Paradise Sıkça Sorulan Sorular

Green Paradise düğün fiyatları ne kadar?

Green Paradise düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Green Paradise düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Green Paradise kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Green Paradise 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Green Paradise düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Green Paradise düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Green Paradise düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Green Paradise düğün dışında sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Green Paradise Hakkında

Fark yaratan organizasyon stilimiz ve alternatiflerimizle özel günlerinizi unutulmaz bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Green Paradise Düğün Salonu olarak kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte Kayseri’de düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi severek yapıyor mutlu anlarınıza şahitlik ediyoruz. Fark yaratmak zor olsa da organizasyon konusunda tecrübemizi sizinle paylaşıyor ve hayallerinizi güzel bir organizasyonla taçlandırıyoruz.

Peki bunu nasıl ve hizmetlerimiz neler mi?

Hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım ötedesiniz. Organizasyon koordinatörlerimizle birlikte isteklerinizi kısıtlamaksızın size özel konseptler belirliyor, ya da belirlediğiniz bir konsept varsa onu geliştiriyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini bildiğimiz için ekip olarak titizlikle hazırlanıyoruz.

İhtişamlı ve gösterişli bir davet alanında bulacaksınız kendinizi. Bünyemizde birden fala farklı kapasitede salon bulunuyor. Biz de davetli sayınızla doğru orantılı olarak salonumuzu belirliyoruz.
Masa ve sandalye seçeneklerinde birçok alternatif sunuyoruz. Uzun ve kavisli dikdörtgen davet masaları ye da yuvarlak masalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Sandalyelerde ister kendiliğinden kumaşlı ister zarif görünümü tiffany sandalyeler kullanarak davet alanımızı hazırlayabiliyoruz.

Düğün masa süslemelerinden bahsedelim biraz da. Vintage temalı organizasyonlarda dekoratif kafesler, seramikten yapılmış biblolar, düğün yapacağınız mevsimle uyumlu canlı ve yapay çiçeklerle masalarını çok farklı aksesuarlarla süsleyebiliyoruz. Masa örtüsünde kumaş dokusu, rengi ve tarzı birbirinden farklı alternatiflerle karşılıyoruz sizi.

Eğlenceli bir gün geçireceğinize emin olabiliri-siniz. Düğün organizasyonlarında tecrübeli ve geniş repertuvara sahip müzisyen orkestra ve müzik gruplarıyla anlaşıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ses ve sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve kulağa hoş gelen müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.

Green Paradise Düğün Salonu Kayseri olarak yemekli menü seçeneklerimizle de fark yaratıyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetlerimizle eğlendirirken lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de hayatınızın en özel kutlamasını bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

İletişim

 • Adres:

  Alsancak Mahallesi 6201 sokak 12/a kocasinan38110 Kocasinan/Kayseri

 • Haritadaki Konumu

  Green Paradise Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.