Karya Davet

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

En Popüler Yorum

İ&O

İrem & Ozan

Düğün Tarihi: 05.05.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Salon Lavender’de nişan ve kınamız, Salon Alesta’da düğünümüz oldu. Her iki salonun şık dekorasyonu, ferahlığı (yüksek tavan, sütun yok), nezih ortamı, Ferdan Bey başta olmak üzere tüm çalışanların ilgi alakası, profesyonelliği, salonun konumu, çalışılan yemek sanayinin lezzetli yemekleri... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Karya Davet Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  50-100 TL

Karya Davet Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  500-750 kişi

 • Konaklama Kapasitesi

  Konaklama imkanı yok

 • Açık Hava Kapasitesi

  100-200

 • Kokteyl Kapasitesi

  500-750

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  500-750

 • Otopark Araç Kapasitesi

  250-500

Karya Davet Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Balkon, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Teras, Yüksek tavan
 • Manzara

  Panaromik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Doğa manzaralı

Karya Davet Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Engelli Girişi
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Karya Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Karya Davet düğün fiyatları ne kadar?

  Karya Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır. Karya Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Karya Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Karya Davet yemekli düğün için maksimum 400-500 kişi, kokteyl için ise maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir. Karya Davet açık alan kapasitesi maksimum 100-200 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 400-500 kişidir. Karya Davet maksimum 250-500 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Karya Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Karya Davet düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


 • Karya Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Karya Davet düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karya Davet Hakkında

2016 yılında inşasına başladığımız mekanımızın profesyonel şekilde iç ve dış mimari tasarımları yapıldı. Tüm hazırlıkları tamamlanan mekanımızın kapılarını Nisan 2017 tarihinde açtık. Böylelikle Karya Davet Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, nezih bir semtte faaliyet göstermeye başladı. Mekanımızda düğünler başta olmak üzere nişan merasimleri, nikah törenleri ve kına geceleri gibi özel gün ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Yaz kış fark etmeksizin her dönem düğünler düzenleyebildiğimiz açık ve kapalı alan mekan alternatiflerimiz bulunuyor. İlk ve en büyük alternatifimiz Alesta isimli balo salonumuz. Burası yemekli düzende 500 kişi, yemeksiz düzende 600 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz oldukça geniş bir alana sahip. Büyük çapta davetler için terası olan, kolonsuz ve ferah Alesta salonumuzu tercih edebilirsiniz.

Diğer salonumuz Lavender de oldukça şık, yüksek tavanlı ve kolonsuz şekilde inşa edilmiş bir davet alanı. İki cephesi boydan pencerelerle kaplı, gün ışığı alan ve kuş bakışı bir manzaraya sahip salonumuzda 200 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Veranda isimli açık hava olan terasımız 3. katta, panoramik manzaralı, botanik bahçesi olarak tasarlanmış muhteşem bir atmosfer. Burada 250 kişiye kadar davetli alabiliyoruz.

Dekorasyon

Karya Davet olarak her zaman zarif ve şık konseptler yaratıyor, romantik detaylara sahip modern tarzlar yaratıyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalar ile beyaz napolyon model sandalyeler kullanarak oturma düzeni oluşturuyoruz. Düğünler için ağırlıklı olarak beyaz tercih ediyor, farklı sandalye bağlamaları ile ortamı renklendiriyoruz. Verandada çiçeklerle bezeli harika bir gazebo altında ayakta nikah seremonisi düzenliyor, sandalyeleri kilise düzeninde yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Yılların tecrübesine sahip olmamıza karşın hep daha iyisi için çalışıyor ve dünyadaki trendleri takip ederek yenilikler yapıyoruz. Düğünleri A’dan Z’ye tüm detaylarıyla bizzat planlıyor, büyük ekibimizle koordineli bir şekilde organizasyonları düzenliyoruz. Anlaşmalı profesyonel orkestramız ve çekim ekibimiz bulunuyor. Bu sayede düğünlerimizde fotoğraf video çekimi ve canlı müzik konusu ile de biz ilgileniyoruz.

Yiyecek / İçecek

Gelin ve damatlarımızın tercihine göre yemekli veya kokteyl şeklinde gerçekleşen düğünlerimizdeki tüm ikramları kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak hijyenik şartlarda hazırlanan yiyecekler, personelimiz tarafından özenle servis ediliyor. Her bütçeye uygun set menü seçeneklerimiz bulunuyor ve çiftlerimizin rahat seçim yapabilmeleri için menü tadımları düzenliyoruz. Eğer talep olursa menülerde ekleme ve çıkarmalar da yapabiliyoruz.

Bursa’nın en şık düğün mekanlarından biri olarak, nezih bir ortamda farklı konseptlerle harika organizasyonlara imza atıyoruz. Vizyon sahibi bakış açımız ve yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde gelin ve damatların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz. Eğer bize ulaşmak, Karya Davet fiyatları ve kampanyaları ile ilgili bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilir veya sayfa üzerindeki numaradan arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim mah. Uğur Mumcu Bulvarı. Karya29 Sosyal Yaşam Eğlence Merkezi. Kat:3

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Karya Davet Yol Haritası

Karya Davet Düğün Yorumları (8)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

İ&O

İrem & Ozan

Düğün Tarihi: 05.05.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Salon Lavender’de nişan ve kınamız, Salon Alesta’da düğünümüz oldu. Her iki salonun şık dekorasyonu, ferahlığı (yüksek tavan, sütun yok), nezih ortamı, Ferdan Bey başta olmak üzere tüm çalışanların ilgi alakası, profesyonelliği, salonun konumu, çalışılan yemek sanayinin lezzetli yemekleri... devamı 

n&d

Nazlı & Dinçer

Düğün Tarihi: 17.07.2020


yaşanılan bu zor günlerde arkamızda duran karya davet ailesi bizim erteleme isteklerimizde hep yardımcı oldu. pandemiden dolayı 2 kez erteledik. ancak yaptığımız düğün dillere destan oldu. tüm kurallara uyuldu, ikramlarımız servisin hızı ailelerimizin sonradan söylediği gibi çok beğenilmiş. ben ve... devamı 

m&h

Merve & Hüseyin

Düğün Tarihi: 07.03.2020


buraya yazmak istedim zira biz çok memnun kaldık ve karya daveti bilmeyenlerde duysun istedik. yaklaşık 20 gün önce oldu düğünümüz. sanırım korona yasakları öncesinde son şanslı olan çiftlerdeniz. ilgi alaka, temizlik, profesyonel kadro, personel kıyafetleri bile göze batanlardandı. çok organize... devamı 

h&a

Hicran & Aykut

Düğün Tarihi: 08.02.2020


arkadaşlarım karya da yaptığı için bende burayı tercih etmek istedim. kesinlikle doğru karar vermişiz. yemekler çok güzeldi. canlı müzikte çok eğlendik hiç oturmadık. tüm gecenin akışında ekipten birileri hep yanımızdaydı. bizi yanlız bırakmadılar kendimizi güvende hissettik. salon çok şık ferah.... devamı 

c&e

Cansu & Ekrem

Düğün Tarihi: 28.09.2019


kararımızın karya davet olmasına hiç şaşırmadık. zaten daha önce dostlarımızın bir kaçı orada etkinlik yapmıştı. bizimde tercihimiz oldu. yemekler çok lezzetli sıcak ve hızlı servisle yapıldı. lokasyonu yüzünden şehir dışından gelen misafirlerimiz kolayca buldular. teraslardaki nikah ve canlı... devamı 

d&m

Dilara & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.08.2019


ilk etapta görüşmede aldığımız rakamlar biraz yüksek geldi. fakat anlaşma yapıp düğün günü yaşadıklarımızdan sonra az bile söylemişler, çok daha fazlasını hakkedecek kalitede üst düzey hizmet aldık, anne ve babalarımız misafirlerden duydukları şu olmuş ne zaman bir şey istesek hemen bir garson... devamı 

s&c

Sevda & Cüneyt

Düğün Tarihi: 07.07.2019


Karya daveti tercih etmemizin sebebi görüşmelerimizde aldığımız güvendi. düğün sırasında ise Ferdan bey ve ekibinin anlattıklarının az bile olduğunu gördük. yemeklerden servisten tüm konuklarımız çok memnun. canlı müzikte inanılmaz eğlendik. tavsiye etmek için buraya yazmak istedik.

b&h

Begüm & Hasan

Düğün Tarihi: 05.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


öncelikle lokasyonu, salonun şıklığı sonrasında teraslardaki doğal botanik nikah ortamı hem bizi hem misafirlerimizi büyüledi.hizmet ve ikramlardan son derece memnunuz. teşekkürler Karya Davet ailesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.