Baob Lunch Dinner Bistro

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Baob Lunch Dinner Bistro
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Baob Lunch Dinner Bistro Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Baob Lunch Dinner Bistro Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzara Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Baob Lunch Dinner Bistro Sık Sorulan Sorular

Baob Lunch Dinner Bistro düğün fiyatları ne kadar?

Baob Lunch Dinner Bistro düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Baob Lunch Dinner Bistro düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Baob Lunch Dinner Bistro kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Baob Lunch Dinner Bistro 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Baob Lunch Dinner Bistro düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Baob Lunch Dinner Bistro düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Baob Lunch Dinner Bistro düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Baob Lunch Dinner Bistro düğün dışında kına, sünnet düğünü, nişan, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Baob Lunch Dinner Bistro Hakkında

Yıllardan beri düşlerini kurduğunuz bir davet… Elbette her şey kusursuz olmalı. Ancak hangi mekânı tercih edeceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Gelin sizi daha fazla araştırma yapmaktan kurtaralım ve Baob Lunch Dinner Bistro’da muhteşem bir gece geçirin!

Hayatınızda tekrarı olmayan bir gecede düzenleyeceğiniz düğün, nişan, söz ve nikâh gibi davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Bu organizasyonların sizin için ifade ettiği önemin farkındayız. Bu nedenle de her şeyin istediğiniz gibi olmasına büyük özen gösteriyoruz. Ancak; mekânımıza gelirken sizden istediğimiz bir şey var. Bugüne kadar gördüğünüz tüm düğünlerin hepsinden farklı bir deneyime hazır olmanız. En leziz yemekler ve muhteşem müzikler eşliğinde unutulmaz bir davet sizi bekliyor!

Bursa’da bulabileceğiniz en nezih ortamlardan birine sahip olduğumuz mekânımızda her şeyin dilediğiniz gibi ve kusursuz olmasına büyük önem veriyoruz. Deneyimli ve sıcakkanlı ekibimiz davetiniz süresince konuklarınızın tüm isteklerini yerine getirmek için yanınızda oluyor. Mekânımızda en iddialı olduğumuz iki konu olan yemeklerimize ve müziklerimize gelelim. Dünya ve Avrupa mutfağında en beğenilen yemekleri konuklarınıza servis edilmek üzere seçebilirsiniz. Her zaman en taze ürünleri kullandığımız restoranımızda en şık sunumlar ve mükemmel lezzetler sizi bekliyor. Ayrıca canlı müzik yapmak için son derece uygun bir ortama sahibiz. Gelişmiş ses ve sahne sistemlerimiz sayesinde davetiniz süresince eğlence asla hız kesmiyor. Açık ve kapalı alana sahip olduğumuz mekânımızda yaz aylarında genellikle yeşillikler çevrili bahçemiz, kış aylarında ise sıcak ve konforlu ortama sahip kapalı alanımız tercih ediliyor.

Belki de yıllar sonra çocuklarınıza anlatacağınız düğününüzü Baob Lunch Dinner Bistro Restaurant Nilüfer/Bursa’da hayata geçirmek için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla Baob Lunch Dinner Bistro fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Odunluk Mh. Akademi Cd. No:8 B-2 Nilüfer /Bursa

 • Nasıl gelinir?

  Carrefoursa arkası

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Baob Lunch Dinner Bistro Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.