Kulüpler/Davet Alanları Antalya

Macera Kır Düğünü

  • Kapasite
    50 - 750 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Macera Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Macera Kır Düğünü Kapasite

Macera Kır Düğünü
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 750

Macera Kapalı Alan
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Macera Kapalı Alan
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Macera Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Macera Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Macera Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Macera Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Macera Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Macera Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Macera Kır Düğünü 50 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Macera Kır Düğünü Hakkında

Serin ve iç ferahlatıcı havasıyla Antalya’da bulunduğuna inanamayacağınız kır bahçemiz Macera Kır Düğünü, 7. yaşını kutlarken bir yandan da bu 7 yılın son 3 yılını düğünlerinizi güzelleştirmeye adamış olmanın gururunu yaşıyor. Ormanın bol esintili bir köşesinde yer alan bahçemiz, ağaçların engin denizle birleştiği mükemmel manzarasıyla ve en geniş katılımlı davetleri bile rahatlıkla ağırlayabilecek kapasitesiyle kır düğünlerinin yıldızı.

Davet Alanları

●Macera Kır Düğünü Antalya Kepez taraflarında sıcak havadan bir kaçış noktası arayanların buluşma noktası. Her daim esintili ve ferah bahçemizi, düğününüzü maksimum konforla gerçekleştirebilmeniz için size açıyoruz. Yemekli düzende 2000 kişiye kadar ev sahipliği yapabilen bahçemiz, hem ormanla denizin doğal güzelliğine hem de şehrin cıvıl cıvıl havasına hakim bir noktada konuşlanıyor. Pistimiz de misafir kapasitemiz kadar geniş.
●Düğününüzü iç mekanda yapmayı tercih ediyorsanız her yanını çevreleyen pencerelerle en az bahçemiz kadar ferah olan salonumuza göz atabilirsiniz. Bu salondaki davetlerinizi 300 kişilik kapasiteyle gerçekleştiriyoruz. Pist için burada da geniş ve rahat bir alan ayırıyor, mevsim şartlarına uygun iklimlendirmeyi yapıyoruz.

Dekorasyon

Ana hatlarını yuvarlak masalarla, beyaz napolyon sandalyelerle ve hasır görünümlü bej sandalyelerle oluşturduğumuz bahçemizde masa-sandalye giydirmeleri için tercihinize göre farklı renk seçenekleri sunuyoruz. Masa süslemesi, altın rengi vazoları dolduran beyaz güllerle ve vazolara takım, altın rengi şamdanlarla yapılıyor. Kır düğünlerinin özgür ve duru güzelliğini bahçe süslemesinde kullandığımız balonlar ve doğal çiçeklerle taşıyoruz.

Hizmetler

Macera Kır Düğünü Kepez düğün ve davetler için canlı müzik imkanı sunuyor. İster anlaşmalı olduğumuz müzisyenleri seçin ister kendi seçtiğiniz bir ismi mekanımıza davet edin. Işık ve ses sistemlerinin kurulumunu ekibimiz gerçekleştiriyor. Mekan süsleme ve giydirmeleri de Macera Kır Düğünü sorumluluğunda. Biz her şeyi hallederken sizin kendi hazırlıklarınızı tamamlayabileceğiniz geniş ve ferah gelin odamız, mekanımızın geri kalanı gibi ormana bakıyor.

Yiyecek / İçecek

Kır bahçemizde yapmak istediğiniz düğünler için 2 farklı yemek menüsünün yanında 6 farklı kokteyl menüsü oluşturduk. Menülerimizi genel anlamda şöyle anlatabiliriz:
●2 yemekli menü, kırmızı et ve beyaz et şeklinde. Kırmızı et menüyü seçerseniz 6 çeşit ana yemek arasında tercih yapabilirsiniz. Beyaz et seçtiyseniz aralarından tercih yapabileceğiniz ana yemek sayısı 2.
●Kokteyl menülerimizin tamamı ordövr tabağı, kanepe veya sandviç, sıcak ya da soğuk içecek servisi içeriyor.

Geniş kapasiteli, her daim serin ve ferah bahçemizi sizin için özenle hazırladık. Orman içinde, deniz manzaralı, olağanüstü bir düğün için buradayız. En mutlu gününüzü huzurlu bir ortamda bizimle paylaşmak istemez misiniz? Cevabınız evetse hemen aşağıdaki Macera Kır Düğünü Antalya iletişim bilgileri yoluyla veya yandaki form doldurarak bize ulaşabilir, erken rezervasyon fırsatları hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Duacı mh 9000 sk no:14 Kent Ormanı / Macera Kır Düğünü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.