Kulüpler/Davet Alanları Ankara

Torch Event

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Torch Event Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Torch Event Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Torch Event Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı

Torch Event Sıkça Sorulan Sorular

Torch Event düğün fiyatları ne kadar?

Torch Event düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Torch Event düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Torch Event kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Torch Event 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Torch Event düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Torch Event düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Torch Event Hakkında

Ted Ankara Koleji mezunlarının birliğinin sembolü olarak kurulan Ted Mezunları Derneği Torch Ankara olarak çiftlerin en güzel günlerine de ev sahipliği yapıyoruz. 50 yıllık geçmişiyle kolej kültürünün yaşatıldığı derneğimizde açık ve kapalı davet alanlarımızla çiftleri ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda arzu ederseniz kokteyl konseptli bir düğün, isterseniz de ana yemek ikramı yapılan bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Gölbaşı düğün yerleri arasında yer alan mekanımızda açık alan ve kapalı salon olmak üzere 2 adet davet alanımız bulunuyor. Mekanımıza 200 ila 300 kişi davet edebilirsiniz. Havuz başı konseptli açık davet alanımızda parke zeminle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Kapalı salonumuzsa yüksek tavanlı bir yapıya sahip. Salonumuzun kolonsuz mimarisi de çiftlere havadar bir ortamda düğün yapma şansı sunuyor.

Dekorasyon

Ankara Gölbaşı düğün organizasyonları için dekorasyonumuzda sade, şık ve zarif ögelere yer veriyoruz. Davetlilerinizi en güzel şekilde ağırlamak için oturma düzeninde yuvarlak banket masalardan veya şölen masalardan yararlanıyoruz. Davet masalarını tiffany sandalyelerle birleştiriyoruz. Ahşap masa ve sandalye gibi seçeneklerimiz de bulunuyor. Masa süslemesi için çiftlere çeşitli alternatifler sunuyoruz. Düğün konseptine göre şamdan, çiçek ve runner gibi dekorlar kullanıyoruz.

Hizmetler

Ted Ankara Koleji Mezunları Derneği’nde çiftlerin isteklerini öğreniyor ve tercihlerinizi göz önüne alarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Organizasyonu sizin için planlıyor, davet alanını zevkinize göre süslüyoruz. Canlı müzik için DJ veya orkestra temin ediyor, fotoğraf ve video çekimi hizmetiyle özel gününüzü kayıt altına alıyoruz. Düğününüz için çeşitli menüler hazırlayarak bunların servisini de yapıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Derneğimizde aralarından seçim yapabileceğiniz farklı menü seçeneklerimiz bulunuyor. İkramlarımıza lezzetli ve bol çeşitli meze tabağıyla başlıyoruz. Meze tabağını ara sıcak ikramı takip ediyor. Sıra ana yemek servisine geldiğinde seçtiğiniz kırmızı veya beyaz et içeren yemeği şık bir şekilde sunuyor, yanında garnitür de ikram ediyoruz. Tatlı veya düğün pastası servisiyle ikramlarımız sonlanıyor.

Geniş hizmet yelpazemizle bir düğünden beklediğiniz her şeyi mekanımızda sunuyoruz. Derneğimizde hem açık hava düğünü isteyen çiftlere, hem de salon düğünü planlayan çiftlere yardımcı olabiliyoruz. Ted Koleji Mezunları Derneği Ankara düğün fiyatları için yan tarafta bulunan fiyat teklifi formunu doldurabilir, ekibimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasından bizimle iletişim kurarak da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5/B incek, Gölbaşı/Ankara

 • Adres tarifi:

  Panora AVM'ye 10 dakika, Ahlatlıbel'e 5 dakika uzaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.