Ted Mezunları Derneği Torch Ankara

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ted Mezunları Derneği Torch Ankara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ted Mezunları Derneği Torch Ankara Hakkında

Ted Ankara Koleji mezunlarının birliğinin sembolü olarak kurulan Ted Mezunları Derneği Torch Ankara olarak çiftlerin en güzel günlerine de ev sahipliği yapıyoruz. 50 yıllık geçmişiyle kolej kültürünün yaşatıldığı derneğimizde açık ve kapalı davet alanlarımızla çiftleri ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda arzu ederseniz kokteyl konseptli bir düğün, isterseniz de ana yemek ikramı yapılan bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Davet Alanları

Gölbaşı düğün yerleri arasında yer alan mekanımızda açık alan ve kapalı salon olmak üzere 2 adet davet alanımız bulunuyor. Mekanımıza 200 ila 300 kişi davet edebilirsiniz. Havuz başı konseptli açık davet alanımızda parke zeminle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Kapalı salonumuzsa yüksek tavanlı bir yapıya sahip. Salonumuzun kolonsuz mimarisi de çiftlere havadar bir ortamda düğün yapma şansı sunuyor.

Dekorasyon

Ankara Gölbaşı düğün organizasyonları için dekorasyonumuzda sade, şık ve zarif ögelere yer veriyoruz. Davetlilerinizi en güzel şekilde ağırlamak için oturma düzeninde yuvarlak banket masalardan veya şölen masalardan yararlanıyoruz. Davet masalarını tiffany sandalyelerle birleştiriyoruz. Ahşap masa ve sandalye gibi seçeneklerimiz de bulunuyor. Masa süslemesi için çiftlere çeşitli alternatifler sunuyoruz. Düğün konseptine göre şamdan, çiçek ve runner gibi dekorlar kullanıyoruz.

Hizmetler

Ted Ankara Koleji Mezunları Derneği’nde çiftlerin isteklerini öğreniyor ve tercihlerinizi göz önüne alarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Organizasyonu sizin için planlıyor, davet alanını zevkinize göre süslüyoruz. Canlı müzik için DJ veya orkestra temin ediyor, fotoğraf ve video çekimi hizmetiyle özel gününüzü kayıt altına alıyoruz. Düğününüz için çeşitli menüler hazırlayarak bunların servisini de yapıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Derneğimizde aralarından seçim yapabileceğiniz farklı menü seçeneklerimiz bulunuyor. İkramlarımıza lezzetli ve bol çeşitli meze tabağıyla başlıyoruz. Meze tabağını ara sıcak ikramı takip ediyor. Sıra ana yemek servisine geldiğinde seçtiğiniz kırmızı veya beyaz et içeren yemeği şık bir şekilde sunuyor, yanında garnitür de ikram ediyoruz. Tatlı veya düğün pastası servisiyle ikramlarımız sonlanıyor.

Geniş hizmet yelpazemizle bir düğünden beklediğiniz her şeyi mekanımızda sunuyoruz. Derneğimizde hem açık hava düğünü isteyen çiftlere, hem de salon düğünü planlayan çiftlere yardımcı olabiliyoruz. Ted Koleji Mezunları Derneği Ankara düğün fiyatları için yan tarafta bulunan fiyat teklifi formunu doldurabilir, ekibimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasından bizimle iletişim kurarak da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Hülya KALAYCIOĞLU
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5/B incek, Gölbaşı/Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Panora AVM'ye 10 dakika, Ahlatlıbel'e 5 dakika uzaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.