Leylaa Restaurant*

Leylaa Restaurant

Salonumuz 650 kapalı kapasiteye teraslarla beraber 1000 kişilik kapasiteye sahiptir. Kapalı ve açık otoparkları, muhteşem Ankara manzaralı salonu ve deneyimli pesoneliyle sizlere hizmet vemektedir.




Yapılacak sanatçı organizasyonlarıyla tanınmış büyük sanatçılarımızı Ankara halkıyla buluşturmak, Ankara'nın ve dolayısıyla ülkemizin tanıtımı açısından yabancı konuklarımıza yönelik olarak da yapılacak olan çeşitli organizasyon ve çalışmalarla onların neşeli ve mutlu bir ortamda eğlenmelerini sağlamak, bütün konuklarımızın tesisimizden mutlu ayrılmalarını sağlamaktır.


Düğün, nişan ve benzeri bütün büyük organizasyon ve toplantılarınız için hizmetinizdeyiz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
A&S ALEV & SİNANCAN Düğün Tarihi: 01/08/2015

Mekan güzeldi, misafirlerimle ilgilendiler. Yemek konusunda sıkıntı olmadı. Açıkcası ben farklı bir mekan düşünüyodum ama eşimin ailesiyle buraya karar verdik. Çok güzel bir mekan olmasına rağmen içime sinmemişti. Mekandan kaynaklı bir durum değildi bu tabiki. 350 - 400 kişilik yemekli bir düğün yaptık, tadı, sunumu ve görselliğinden konuklarım memnun kaldı, ana yemek bize gelmedi ama sürekli ayaktaydık ondan sanırım. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Mekanı öneririm ama evlenecek olan çiftlere tek ricam manzara çok güzeldi mekanın terası var, bütün misafirlerim orada resim çektirdi ama gelin ve damat olarak biz orada resim çektirmeyi unuttuk. Bu mekanda düğün yapıcak çiftler burada fotoğraf çektirmeyi unutmasın. :)

ME Menşure Düğün Tarihi: 23/07/2015

Mekandaki hizmet çok güzeldi biz kına organizasyonumuz gerçekleştirmiştik ve 180 kişilikti kapalı bir mekan olduğu içinde basık falan değildi oldukça geniş ve ferah bir alandı zaten mekanın dışarıdada bir terası vardı sigara vs içenler için güzel bir mekandı mekanın bütüm camları açılıyordu ve ankara manzarsını gören bir mekandı.Kapıalrından balkona çıakbliyorduk mekanın manzarası iç görselliği dizayn dekorasyon çok güzeldi.Mekanda masalrın üzerinde şamdanlar vardı giriş yolu gelin masası sandalyesi çok güzel süslenmişti masların duzeni falan görselliği çok güzledi mekanın.Mekandaki pist alanı ise yuvarlak alttan ışıklandırmalı geniş bir pist alanıydı ve hzimetten ilgiden çok memnun kaldık.

DE derA Düğün Tarihi: 14/11/2014

dört dörtlük bir mekandı cok guzel saatler gecirdik dugun organızasyonum basta nasıl konustuysak fazlası oldu eksıgı olmadı dıye bılırım

AL Alisya Düğün Tarihi: 19/09/2014

Mekan sahibinin fenerbahçeli olması zaten beni başta etkilemişti.Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gitmiştim düğünümden önce görüşmüştüm ve memnun kaldım yetkililerin ilgisi olsun personelin hizmeti olsun gayet güzeldi memnun kaldım.

ME mehmet Düğün Tarihi: 06/09/2014

Merkezde bir yer olduğu için ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşanmadı rahatlıkla gidilebilecek bir yer. Ses sistemi iç dekarasyonu güzeldi . Yetkililer personeller hepsi çok güleryüzlüydü. Kendi düğünümü övmek gibi olacak belki ama mükemmeldi herşey diyebilirim . Tüm yakınlarıma çevreme tavsiye ettim mekanı .

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Leylaa Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Leylaa Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap