Kulüpler/Davet Alanları Ankara

Hotel Best Kavaklıdere

 • Kapasite
  50 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Best Kavaklıdere Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hotel Best Kavaklıdere Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Best Kavaklıdere Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Hotel Best Kavaklıdere Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Best Kavaklıdere düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Best Kavaklıdere düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Best Kavaklıdere düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Best Kavaklıdere kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Best Kavaklıdere 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Best Kavaklıdere düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Best Kavaklıdere düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Hotel Best Kavaklıdere düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Best Kavaklıdere düğün dışında doğum günü, parti, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hotel Best Kavaklıdere Hakkında

Ankara’da düğününüzü yapabileceğiniz şık bir mekan arıyorsanız sizi Hotel Best Kavaklıdere’yle tanıştıralım. Ankara düğün mekanı olarak hizmet veren Hotel Best ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanan oteller arasında yer alıyor. Ayrıca otelimiz oldukça merkezi bir konumda, toplu taşıma duraklarına yakın bir noktada kapılarını açıyor. Otelimizde kokteyl veya yemekli konseptte düğünler gerçekleştirebiliyoruz.

Davet Alanları

Ankara Çankaya düğün mekanlarından olan Hotel Best Kavaklıdere’de açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Mavi Loca adını verdiğimiz kapalı davet alanımızda 100 ila 200 kişilik bir düğün organize edebilirsiniz. Salonumuzun öne çıkan özellikleri arasında kolonsuz yapısını sayabiliriz. Aklınızda butik bir davet varsa 50 ila 100 kişilik açık alanımız sizi bekliyor.

Dekorasyon

Davet alanlarımızın dekorasyonunu hazırlarken çiftin isteklerini göz önüne alıyor, düğünde görmek istediğiniz konsepte göre süslemeleri tamamlıyoruz. Düğün için bir renk teması seçerseniz dekorasyonda bu renk temasına sadık kalarak hareket ediyoruz. Örneğin giydirilmiş sandalyelerimizi söz konusu renkteki tüllerle dekore edebiliyoruz. Arzu ederseniz klasik model, krem rengi kumaş sandalyelerimizi giydirmeden kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Oturma düzeninde yuvarlak veya kare masalar kullanıyor, masaları tekli veya 3 kollu şamdanlarla süslüyoruz. Kapalı alanımız oldukça ferah bir görünüme sahip. Salonumuzda geniş pencereler yer aldığından davet alanımız gün boyu ışık alıyor. Buna ek olarak salonumuzda beyaz ve bej gibi açık renkler öne çıkıyor. Detaylarda ve zemindeyse açık mavi kullanıyoruz. Kullandığımız sıcak tonlardaki aydınlatmalar da mekanımıza samimi bir hava katıyor.

Hizmetler

Ankara düğün yerlerinden Hotel Best Kavaklıdere’de zengin düğün menüleri hazırlıyor ve çifte menüyü deneme fırsatı sunuyoruz. Çiftimiz isterse menüde değişiklik de yapabiliyoruz. Yemek servisi de otelimizin sorumluluğunda bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz planlama aşamasında çifte yol gösteriyor ve düğün sırasında her şeyin çiftin beklentilerine uygun ilerlemesine yardımcı oluyor. Ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini de biz hazırlıyoruz.

Düğününüze katılmak için şehir dışından gelen davetlileriniz varsa otelimizde misafir olabilir ve, düğünden sonra dinlenebilirler. Otelimiz merkezi konumu sayesinde de çiftlere avantaj sağlıyor. Hotel Best’e dilerseniz özel araçlarla, isterseniz de toplu taşımayla gelebilirsiniz. Hotel Best Kavaklıdere düğün fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasını arayarak da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ataturk Bulvarı, No.195 Kavaklıdere

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Best Kavaklıdere Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.