Kulüpler/Davet Alanları Ankara

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı

1,3
 • Kapasite
  100 - 750 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Kapasite

Göl Seyir GÖLBAŞI Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 650
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

GÖL SEYİR VİP BALO SALONU
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 650
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Sıkça Sorulan Sorular

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı 100 kişiden 650 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Göl Seyir Gölbaşı Vip Balo düğün dışında nişan, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti ve piknik hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Hakkında

Göl Seyir Düğün Salonu Gölbaşı düğünlere ev sahipliği yapan kır bahçesi ve balo salonunun dikkat çeken dizaynı ve davetlilerini doğayla baş başa bırakması özelliklerine sahip bir düğün mekanı olarak çiftlerimizin seçimlerinde üst sıralarda yerini alıyor. Salonda gerçekleşen düğünlerinizde bile göl manzarasından mahrum kalmayasınız diye bir duvarını tamamen pencere olarak yapılandırmış bir işletmenin sizin için daha hangi detayları düşündüğünü tahmin edemiyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda çiftlerin tercihine sunulan açık ve kapalı olarak 2 farklı düğün alanımız bulunuyor. Balo salonumuz 750 kişilik bir düğün organizasyonunda rahatlıkla hizmet verilebilecek genişlikte. Kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu son derece havadar ve konforlu bir ortam yaratıyor. Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi olarak tanınan açık alanımızsa 2000 konuğun ağırlanabileceği yeterlilikte. Yemekli düğün kapasitesi 2000, kokteyl kapasitesiyse 3000 kişiyi kapsıyor.

Dekorasyon

Biraz rustik biraz klasik dokunuşlar göreceğiniz bir tasarım oluşturduk. Salonumuzu siyah beyazın uyumu ve estetik görünümünden esinlenerek dizayn ettik. Sandalyelerimiz beyaz tüller üstüne serpiştirilen yeşil yapraklarla otantik bir görünüm kazandı. Beyaz yuvarlak masalarımız siyah ve beyaz renklerden seçilen napolyon sandalyelerle eşleştirildi. Masalarımızda yine siyah beyaz şeritli runnerlar, gri desenli parlak suplalar ve ince çok kollu mumlukların ortasına yerleştirilen renkli yapay çiçeklerimiz yerini aldı.

Hizmetler

Aracınızı güvenli bir şekilde park etmenin rahatlığıyla salonumuza geçin diye 500 araçlık otopark ve vale hizmeti sunuyoruz. Salonumuzun organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi için profesyonel ekibi, lezzetli yemekleriyle sizi memnun edecek aşçıları bulunuyor ama siz bu alanlar dahilinde dışarıdan birileriyle çalışmayı yeğliyorsanız mekanımız bu görüşünüze yalnızca saygı duyar ve talebinizi kabul eder. DJ ve orkestra hizmetimiz mevcut, ses ve ışıklandırma konusunda son teknoloji sistemlerin kullanımını tercih ediyoruz.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi ve Balo salonu çiftlerin bu günde gerek duyacakları her ayrıntıyı planlıyor. Alanında uzman kişilerle ve gelişmiş sistemlerle çalışmayı tercih ettiğimiz için ayrıntıların kaliteli bir şekilde hayata geçirilmesi pek de zor olmuyor. Bizim için iyi hizmet sunabilmek kadar size destek olabilmekte mühim eğer düğün sürecinizde her an yanınızda olacak birilerinin varlığını hissetmek isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Melike Nur Gürleyik
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Haymana Yolu Karşıyaka Mahallesi No:166 Gölbaşı

 • Adres tarifi:

  Ankara'dan Kızılaydan ve Konya yolu üzerinden toplu taşıma var.

 • Haritadaki Konumu

  Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Yol Haritası

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Düğün Yorumları (3)

1,3

Kalite

Personel

İletişim

Rojda & Cem

Düğün Tarihi: 22.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 2,0 Personel 1,0 İletişim 1,0

Düğünden önce defalarca belirtmemize rağmen servis istediğimiz gibi gelmedi. Masalara ücreti mükeabilinde gelmesi gereken tabaklar eksik geldi. Parasını vermiş olmamıza rağmen hizmeti istediğimiz gibi alamadık. Düğünden önce iletişim kurmak için ekstra çaba sarf etmemize rağmen her şeyi... devam 

Hande

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.
Hizmet kalitesi, profesyonel bir ekip, düğün işini çok iyi biliyorlar ,hizmet,güler yüz, ilgi alaka her şey çok güzeldi,

Fidan & Şahin

Düğün Tarihi: 22.11.2015

düğünümüz harika oldu baştan sona sanatçılar yemek hizmeti her şey harikaydı GÖL SEYİRE çok teşekkür ederiz..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.