Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı

3 Yorum

0312 963 38 14

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Yemeksiz, Paket

30.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Yemeksiz, Paket
30.000 TL Fiyat Al
Son gün 30/06/2023

Kapasite Bilgileri

Göl Seyir GÖLBAŞI Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 650
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750
GÖL SEYİR VİP BALO SALONU
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 650
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Göl manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Sıkça Sorulan Sorular

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları ne kadar?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı 100 kişiden 650 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Göl Seyir Gölbaşı Vip Balo düğün dışında nişan, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Hakkında

Göl Seyir Düğün Salonu Gölbaşı düğünlere ev sahipliği yapan kır bahçesi ve balo salonunun dikkat çeken dizaynı ve davetlilerini doğayla baş başa bırakması özelliklerine sahip bir düğün mekanı olarak çiftlerimizin seçimlerinde üst sıralarda yerini alıyor. Salonda gerçekleşen düğünlerinizde bile göl manzarasından mahrum kalmayasınız diye bir duvarını tamamen pencere olarak yapılandırmış bir işletmenin sizin için daha hangi detayları düşündüğünü tahmin edemiyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda çiftlerin tercihine sunulan açık ve kapalı olarak 2 farklı düğün alanımız bulunuyor. Balo salonumuz 750 kişilik bir düğün organizasyonunda rahatlıkla hizmet verilebilecek genişlikte. Kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu son derece havadar ve konforlu bir ortam yaratıyor. Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi olarak tanınan açık alanımızsa 2000 konuğun ağırlanabileceği yeterlilikte. Yemekli düğün kapasitesi 2000, kokteyl kapasitesiyse 3000 kişiyi kapsıyor.

Dekorasyon

Biraz rustik biraz klasik dokunuşlar göreceğiniz bir tasarım oluşturduk. Salonumuzu siyah beyazın uyumu ve estetik görünümünden esinlenerek dizayn ettik. Sandalyelerimiz beyaz tüller üstüne serpiştirilen yeşil yapraklarla otantik bir görünüm kazandı. Beyaz yuvarlak masalarımız siyah ve beyaz renklerden seçilen napolyon sandalyelerle eşleştirildi. Masalarımızda yine siyah beyaz şeritli runnerlar, gri desenli parlak suplalar ve ince çok kollu mumlukların ortasına yerleştirilen renkli yapay çiçeklerimiz yerini aldı.

Hizmetler

Aracınızı güvenli bir şekilde park etmenin rahatlığıyla salonumuza geçin diye 500 araçlık otopark ve vale hizmeti sunuyoruz. Salonumuzun organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi için profesyonel ekibi, lezzetli yemekleriyle sizi memnun edecek aşçıları bulunuyor ama siz bu alanlar dahilinde dışarıdan birileriyle çalışmayı yeğliyorsanız mekanımız bu görüşünüze yalnızca saygı duyar ve talebinizi kabul eder. DJ ve orkestra hizmetimiz mevcut, ses ve ışıklandırma konusunda son teknoloji sistemlerin kullanımını tercih ediyoruz.

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi ve Balo salonu çiftlerin bu günde gerek duyacakları her ayrıntıyı planlıyor. Alanında uzman kişilerle ve gelişmiş sistemlerle çalışmayı tercih ettiğimiz için ayrıntıların kaliteli bir şekilde hayata geçirilmesi pek de zor olmuyor. Bizim için iyi hizmet sunabilmek kadar size destek olabilmekte mühim eğer düğün sürecinizde her an yanınızda olacak birilerinin varlığını hissetmek isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 38 14
 • Adres:

  Haymana Yolu Karşıyaka Mahallesi No:166 Gölbaşı

 • Nasıl gelinir?

  Ankara'dan Kızılaydan ve Konya yolu üzerinden toplu taşıma var.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Yol Haritası

Göl Seyir Vip Balo Salonu Gölbaşı Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

1,3

Kalite

Personel

İletişim

Rojda & Cem

Düğün Tarihi: 22.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıDüğünden önce defalarca belirtmemize rağmen servis istediğimiz gibi gelmedi. Masalara ücreti mükeabilinde gelmesi gereken tabaklar eksik geldi. Parasını vermiş olmamıza rağmen hizmeti istediğimiz gibi alamadık. Düğünden önce iletişim kurmak için ekstra çaba sarf etmemize rağmen her şeyi... devamı 

Hande

Düğün Tarihi: 01.09.2019


Çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.
Hizmet kalitesi, profesyonel bir ekip, düğün işini çok iyi biliyorlar ,hizmet,güler yüz, ilgi alaka her şey çok güzeldi,

Fidan & Şahin

Düğün Tarihi: 22.11.2015


düğünümüz harika oldu baştan sona sanatçılar yemek hizmeti her şey harikaydı GÖL SEYİRE çok teşekkür ederiz..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.