Kulüpler/Davet Alanları Ankara

Göksu Lokantaları

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Göksu Lokantaları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Göksu Lokantaları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Göksu Lokantaları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Göksu Lokantaları Sıkça Sorulan Sorular

Göksu Lokantaları düğün fiyatları ne kadar?

Göksu Lokantaları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Göksu Lokantaları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Göksu Lokantaları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Göksu Lokantaları 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Göksu Lokantaları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Göksu Lokantaları düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Göksu Lokantaları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Göksu Lokantaları düğün dışında doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Göksu Lokantaları Hakkında

30 yıldan fazla bir süre önce Göksu Lokantalarının temelleri Kızılay’da atıldı! Gün geçtikçe kazandığımız tecrübelerle sevginizi ve beğeninizi kazanmayı hedefledik. Yenilenen yüzümüzle 2009 yılında Çankaya'da Göksu Lokantası 2. şubesini de açtık. Kusursuz hizmet için yüksek kalite standartlarında faaliyet gösteren profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Her ânınızı özel kılmak için birçok davet ve organizasyonunuza ev sahipliği yapıyoruz. Dilerseniz ekibimizle sunduğumuz hizmetleri daha detaylı olarak anlatmak isteriz:

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonu gibi resepsiyonlarınız için 450 kişilik iki farklı toplantı ve düğün salonumuz mevcut. Konseptinize uygun olarak seçmeniz gereken davet alanlarında görkemli ve ışıltılı bir gece sizi bekliyor. Her detay düşünülüyor; konuklarınız için masa süslemeleri, gelin yolu dekorasyonu, nikâh masası ve fotoğraf çekim alanları hazırlıklarını da yapıyoruz. Konuklarınız için 10 kişilik yuvarlak masaları hazırlarken sizin için de şık davet masaları stilize ediyoruz.

Mesela; kına gecelerinizde zarif bir kına köşesi, düğün organizasyonlarınızda sade bir şıklıkla nikâh masası ya da ayakta nikâh alanı, söz ve nişan organizasyonlarınızda şık karşılama alanları tercih ediyoruz. Unutulmaz gecelerinizi bütün ayrıntılarıyla size özel kılmak için çabalıyoruz!

Davet ve resepsiyonların en önemli kısmı sunduğumuz menülerdir! Şüphesiz ki Göksu Lokantası adresinde organizasyonlarınızı düzenlemenizin sebebi de sunduğumuz eşsiz tatlar... Menü tadımları düzenleyerek belirlediğiniz davet menüleri, düğün pastası ve karşılama ikramlarıyla konuklarınızı en iyi şekilde ağlıyoruz.

Sahnede yerini alan müzisyenlerimizle, gece boyunca kesintisiz eğlence sizi bekliyor!

Siz de en özel ânlarınızı Göksu Lokantaları Ankara ekibiyle tasarlamak isterseniz, iletişime geçmek için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak. Form aracılığıyla da iletişime geçebilir ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Nenehatun Caddesi No:5 Çankaya

 • Haritadaki Konumu

  Göksu Lokantaları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.