Kır Düğünü Tekirdağ

Trend Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Trend Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Trend Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Trend Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Trend Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Trend Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Trend Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Trend Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Trend Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Trend Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Trend Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Trend Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Trend Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Trend Düğün Salonu düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar, sünnet düğünü, nişan, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Trend Düğün Salonu Hakkında

Trend Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca özel günlerde ev sahipliği yapıyoruz. Açık ve kapalı alana sahip olan mekânımız yaz kış faaliyet gösteriyor ve Tekirdağ’da havuz başı düğün yapmak isteyen çiftlere birçok seçenek sunuyoruz.

Mekânımız şehir merkezinde bulunduğundan dolayı ulaşımı çok kolaydır. Bahçe ve havuz manzaralı olup çim alana kurulmuştur. Kışın düğün yapmak isteyen çiftlerimiz için de 1000 kişilik kapalı alanımız da mevcuttur. Açılır kapanır tavanla kapalı alanda olsanız bile ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün salonlarında yaşanan sorunlardan biri araba koyulacak alanın küçük olması. 750 araçlık otopark kapasitemizle davetliler ve sizin park sorunu yaşamamanızı sağlıyoruz.

Düğününüzden önce sizinle anlaştığımız andan başlayarak isteklerinize göre organizasyonunuzu şekillendirmeye başlıyoruz. Tarzınıza uygun dizayn yaparak masa ve sandalye giydirmelerinde farklı renkleri seçebiliyorsunuz. Canlı ve yapay çiçeklerimizle gelin damat yolunu süslüyor masalara şamdan koyarak mekâna şıklık katıyoruz. Sahne kurulumunu yaparak ışık ve ses hizmeti veriyoruz. İsteğiniz doğrultuda sanatçı da temin edebiliyoruz.

Kokteyli ve yemekli düğünler de yapabiliyoruz. Yemekli organizasyonlarınız için size menüler seçeneklerimizi sunuyoruz. Yemeklerimiz deneyimle aşçılarca kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanıyor. Böylece davetlilere lezzetli sıcak yemekler sunabiliyoruz. Menüde değişiklik yapmak isterseniz istediğiniz şekilde ana yemeğimizi ve ara sıcaklarımız konusunda size alternatif sunuyoruz. Ayrıca özel çocuk menüleri, vegan ve vejetaryan yemeklerimizi de size sunuyoruz.

Düğününüzden sonra eğlence devam etmek isterseniz after party alanımız da mevcuttur. Kendinizi kısıtlamadan dilediğiniz saate kadar eğlenebiliyorsunuz. Siz de nişan, kına ,sünnet ve düğünlerinizde sınırsız hizmet veren bir salonda organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yeniçiftlik mah. 19 Mayıs Cad. 19 Mayıs Sokak

 • Adres tarifi:

  19 Mayıs caddesinde Trend aquapark içinde.

 • Haritadaki Konumu

  Trend Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.