Kır Düğünü Tekirdağ

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Dere kenarında Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, kına, piknik ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Hakkında

2001 yılında kurulmuş olan Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant geniş bir arazi üzerinde yer alıyor. Tam anlamıyla doğanın içinde ve şehirden bir kaçış vaat eden tesisimizde huzurlu zaman geçirme imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik benzersiz bir kır düğünü organize etmek için de doğru adrestesiniz… Yeşilin her tonuyla bezenmiş bahçemizde, doğa sizi kucaklayacak!

Çorlu kır düğünü mekanları arasında bizi tercih ederseniz, sunduğumuz hizmetler hakkında bilmeniz gereken önemli ayrıntılar var! Anlatalım:

Öncelikle bahçemizde farklı oturma düzenleriyle davetler tasarlayabiliyoruz. Dilerseniz kilise düğünü, kokteyl veya açık büfe bir davet ya da nezih bir tören eşliğinde yemekli düğünlere ev sahipliği yapabiliyoruz. 750 ila 1000 kişilik kır bahçemizde, peri masalına dönüşen bir düğüne hazır olun! Üstelik olumsuz hava şartları için önlemlerimiz ve butik davetleriniz için 200 kişilik kapalı alanımız da bulunuyor.

Olimpos Beyaz Bahçe’de yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerle sağlanan şıklık; mevsim çiçekleriyle tamamlanıyor. Gelin yolu, nikâh töreni platformu, davetli masaları, karşılama alnı ve dans pistinin çevresinde benzer çiçekler beyaz ve yeşil ağırlıklı olarak bir araya getiriliyor. Uçuş uçuş detaylar, konsept aksesuarlar ve taklarla bezenmiş kır bahçemizde kendinizi özgür hissedeceksiniz. Büyülü bir atmosfere dönüşen kır bahçemizin konseptinin yanı sıra orkestramızın doğa ile eşlik edişi de konuklarınız etkileyecek…

Ziyafetleriniz için özel menüler de hazırlıyoruz. Bunlar menü tadımları ile belirlenerek uzun yemek listelerine, kokteyllere ve karşılama ikramlarına dönüştürülüyor. Damak tadınıza uygun lezzetler tam da konuklarınıza yakışır şekilde şık sunumlarla konuklarınıza servis ediliyor. Müzik, dans ve eğlence eşliğinde geçecek olan gecenin tadını çıkarın. Çünkü enstrümantaller eşliğinde kendinizi dans pistinde bulacaksınız!

Siz de bizimle iletişime geçerek fiyat teklifleri almak isterseniz, Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Çorlu/ Tekirdağ sayfamızın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Esetçe Mevki. Çorlu Sivil Havalimanı Yolu. Çorlu

 • Adres tarifi:

  ÇORLU SİVİL HAVALİMANI 'ın kapısına kadar gelip sağa ayrılıyorsunuz. Sağa ayrıldıkta sonra yaklaşık 3 km sonra yol düz ve soldan olmak üzere 2'ye ayrılıyor o noktada solda olimpos tabelasını göreceksiniz solda aşağıya devam ettiğinizde yol direkt bize geliyor yaklaşık 2 km

 • Haritadaki Konumu

  Olimpos Atlı Spor Kulübü & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.