My Atlantis Aquapark

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

My Atlantis Aquapark
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

My Atlantis Aquapark Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

My Atlantis Aquapark Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Kale manzaralı Panoramik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

My Atlantis Aquapark Sık Sorulan Sorular

My Atlantis Aquapark düğün fiyatları ne kadar?

My Atlantis Aquapark düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.My Atlantis Aquapark düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


My Atlantis Aquapark kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

My Atlantis Aquapark 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


My Atlantis Aquapark düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

My Atlantis Aquapark düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


My Atlantis Aquapark düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

My Atlantis Aquapark düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, piknik ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

My Atlantis Aquapark Hakkında

Sevdiğiniz insanla mutlu bir ömür geçirmek istediniz ve evlilik kararı aldınız. Bu karardan sonra düğün organizasyonunuz için ilgilenmeniz gereken birçok detay oluyor ve en önemlisi de düğün mekanı seçimi hiç kuşkusuz. Eğer hayaliniz havuz başı düğün yapmaksa My Atlantis Aquapark Çorlu olarak tüm ihtiyaçlarınızla yakından ilgilenerek düğününüzü en güzel şekilde planlamaktan mutluluk duyacağız.

Geniş ve ferah bir yapıya sahip havuz başı alanımız, 2000 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Tarzınızı yansıtacak dekorasyon önerilerimiz, etkinlik alanımızla birleşiyor ve tam da hayalini kurduğunuz ortamda ‘’Evet!’’ diyorsunuz mutlu bir geleceğe. Dekorasyon ve süsleme konusunda isteklerinizi elimizden geldiğince yerine getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Yaz düğünleri için kesinlikle doğru bir tercih olacak kır bahçemiz dışında özellikle kötü hava koşullarında seçebileceğiniz 500 ila 750 kişi arasında misafirinizi konuk edebilecek kapalı salonumuz da bulunuyor.

My Atlantis Aquapark, şehrin merkezinde yer alıyor. Bu nedenle düğününüze katılacak sevdikleriniz alanımıza kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Kendi araçlarıyla gelmek isteyen konuklarınız ise araçlarını kır bahçemizin hemen yanında bulunan otoparkımıza gönül rahatlığıyla emanet edebilir. Tecrübeli kadromuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla şimdiye kadar onlarca düğün, nişan, kına gecesi ve özel toplantıyı başarıyla gerçekleştirdik. Bizi tercih eden müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri işimizi daha da sevmemizi sağladı. Şimdi sıra geldi sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek kusursuz bir gün yaşamanıza olanak sağlamaya. Bu tatlı telaşınızda izin verin yol arkadaşınız olalım!

Eğer şimdiye kadar bizi tercih eden ve mekânımızdan memnun olarak ayrılan çiftlerimiz arasında yerinizi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilir, My Atlantis Aquapark fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi Vekili

İletişim

 • Adres:

  İstanbul yolu ticaret odası ormanı arkası Çorlu Tekirdağ

 • Nasıl gelinir?

  İstanbul yolu üstü ticaret odası ormanın arkası My atlantis

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  My Atlantis Aquapark Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.