Kır Düğünü Tekirdağ

Leb-i Derya Kır Düğünü

5,0
0282 255 51 42
 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Göl kenarında yer alıyor.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Rustik konsept uyguluyor.
 • Ahşap zemine sahip.
 • Nikah için özel alanı var.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Leb-i Derya Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Leb-i Derya Kır Düğünü Kapasite

Royal Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 800

Premium Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1500

Leb-i Derya Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Göl kenarında Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Leb-i Derya Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Leb-i Derya Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leb-i Derya Kır Düğünü 200 kişiden 1200 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Leb-i Derya Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün dışında kına, piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

750-1.000

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Leb-i Derya Kır Düğünü Hakkında

2018 yılında büyük çabalar harcayarak ve her şeyin en iyisini seçerek hazırladığımız restoranımız Leb-i Derya Çorlu’da faaliyetine başladı. Tekirdağ’ın en sevilen mekanlarından biri haline gelmemiz de çok uzun sürmedi. İşinin ehli harika bir ekiple hem restoran hem de eğlence sektöründe rüştümüzü ispat ettik. Ardından düğün, nişan merasimi ve nikah törenleri gibi özel gün organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladık.

Davet Alanları

Restoranımız her zevke uygun ve yılın 365 günü organizasyon düzenlemeye müsait açık ve kapalı davet alanlarına sahip. Göl kıyısında bulunan panoramik manzaralı iskelemizde, kilise düzeninde unutulmaz nikah seremonileri düzenliyoruz. Yemyeşil ağaçlarla kaplı geniş kır bahçemizde 1.000 kişi ve üzerinde konuklu kır düğünleri yapıyoruz. Kış ve sonbaharda da kullanılabilen kapalı salonumuzda ise 500 kişiye varan davetleri organize ediyoruz.

İskelemizdeki nikahlarda ortadaki gelin ve damat yolunun her iki tarafında bulunan sandalyelere yakın arkadaşları ve aile fertlerini yerleştiriyor, bu ana tanıklık etmelerini sağlıyoruz. Kır düğünlerimizde oturma düzenlerini çim üzerine kuruyor, canlı müzik yapılan büyük sahnemizin önündeki dans pistinde tüm konukların doyasıya eğlenmesini sağlıyoruz. Organizasyonun planlanmasından orkestraya ve servise kadar tüm detaylarla ayrıntılı şekilde ilgileniyoruz.

Dekorasyon

Lebi Derya Çorlu düğünlerini özel kılan en önemli özelliklerimizden biri de dekorasyona verdiğimiz önem. Çiftimizin hayal ettiği düğüne göre konseptleri belirliyor; romantik, modern ve sade tarzları tercih ediyoruz. Yuvarlak masa ve tiffany sandalyeler, arka fon takları, çiçek aranjmanları, örtüler, sandalye bağlamaları ve masa üstü süsleri dahil her detayı birbirleriyle ahenk oluşturacak şıklıkta seçiyoruz.

Hizmetler

Gelin ve damatların işlerini kolaylaştıracak ve bütçelerine en uygun düğünü rahatça belirleyebilmelerini sağlayacak düğün paketlerine sahibiz. Bu paketlerde; yemek ve ikramlar, düğün danışmanı, organizasyon planlaması, pasta kesme töreni, müzik ve sahne, video ve fotoğraf çekimi, dekorasyon ve süsleme, gelin yolu, takı merasimi, jeneratör, teknik sistemler gibi pek çok öğe bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Bir özel gün davet alanı olmanın yanı sıra restoran olarak hizmet vermenin avantajı ile yemek servisi konusunda oldukça iddialıyız. Profesyonel şeflerimiz, tecrübeli mutfak ekibimiz ve servis elemanlarımız mevcut. Yemekli düğünler için çiftlerimize harika lezzetlerin bulunduğu hazır menü seçenekleri hazırlıyoruz ancak dilerlerse özel menü de belirleyebiliyoruz. Ücretsiz menü tadımı yaparak yiyecek içecek detaylarına karar veriyor, yemek haricinde kokteyl servisi dahi yapıyoruz.

Sloganımızda da belirttiğimiz üzere; “Olağanüstü düğünler sadece gerçekleşmez, planlanır.” Biz çiftlerimizle tanışarak tamamen onlara özel, özgün, şık ve eğlenceli düğünler yapmak için çalışıyoruz. Tekirdağ’ın en iyi düğünlerini, uygun fiyatlı paketler halinde çiftlere sunuyoruz. Eğer Lebi Derya Çorlu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize telefon edebilir veya yandaki formu da doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Telefon::

  0282 255 51 42

 • Adres::

  Seymen, İstanbul Çorlu Yolu Üzeri, 59860 Çorlu/Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Leb-i Derya Kır Düğünü Yol Haritası

Leb-i Derya Kır Düğünü Düğün Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sibel & Shaban

Düğün Tarihi: 27.08.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Muhteşem bir ekip …Herşey o kadar kusursuzdu ki Özellikle ikbal hanıma çok teşekkür ❤️

Leb-i Derya Kır Düğünü

Sibel Hanım bir ömür boyu mutluluklar diliyorum sizee..... İyi ki bizi tercih ettiniz... İyi ki tanıdık sizi... Çooook mutlu olun.....

Dilek & Ferhat

Düğün Tarihi: 17.06.2023


Royal Kır Bahçesiden yaptığımız sünnet düğünümüzde tüm düğün planlamasında yanımızda olan Savaş bey ve İkbal hanım harika bir ekip işiyle hayalimizden bile güzel bir düğün gerçekleştirdiler. Restaurant bölümünden bize referans olan lezzetleri düğünümdeki yemeklerde de aynı özen ve lezzetle servis... devam 

Leb-i Derya Kır Düğünü

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkürler efendim....

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.