Leb-i Derya Kır Düğünü

0282 255 51 42

E-posta Gönder

 • Çorlu, Tekirdağ. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Kapasite Bilgileri

Royal Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 800
Premium Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 500 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 500 - Maks. 1500

Leb-i Derya Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Leb-i Derya Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Göl kenarında Şehir dışında
Manzara
Göl manzaralı Panaromik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınıyor mu?
Hayır

Leb-i Derya Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Leb-i Derya Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Leb-i Derya Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leb-i Derya Kır Düğünü 200 kişiden 1200 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Leb-i Derya Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Leb-i Derya Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Leb-i Derya Kır Düğünü düğün dışında kına, piknik, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Leb-i Derya Kır Düğünü Hakkında

2018 yılında büyük çabalar harcayarak ve her şeyin en iyisini seçerek hazırladığımız restoranımız Leb-i Derya Çorlu’da faaliyetine başladı. Tekirdağ’ın en sevilen mekanlarından biri haline gelmemiz de çok uzun sürmedi. İşinin ehli harika bir ekiple hem restoran hem de eğlence sektöründe rüştümüzü ispat ettik. Ardından düğün, nişan merasimi ve nikah törenleri gibi özel gün organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaya başladık.

Davet Alanları

Restoranımız her zevke uygun ve yılın 365 günü organizasyon düzenlemeye müsait açık ve kapalı davet alanlarına sahip. Göl kıyısında bulunan panoramik manzaralı iskelemizde, kilise düzeninde unutulmaz nikah seremonileri düzenliyoruz. Yemyeşil ağaçlarla kaplı geniş kır bahçemizde 1.000 kişi ve üzerinde konuklu kır düğünleri yapıyoruz. Kış ve sonbaharda da kullanılabilen kapalı salonumuzda ise 500 kişiye varan davetleri organize ediyoruz.

İskelemizdeki nikahlarda ortadaki gelin ve damat yolunun her iki tarafında bulunan sandalyelere yakın arkadaşları ve aile fertlerini yerleştiriyor, bu ana tanıklık etmelerini sağlıyoruz. Kır düğünlerimizde oturma düzenlerini çim üzerine kuruyor, canlı müzik yapılan büyük sahnemizin önündeki dans pistinde tüm konukların doyasıya eğlenmesini sağlıyoruz. Organizasyonun planlanmasından orkestraya ve servise kadar tüm detaylarla ayrıntılı şekilde ilgileniyoruz.

Dekorasyon

Lebi Derya Çorlu düğünlerini özel kılan en önemli özelliklerimizden biri de dekorasyona verdiğimiz önem. Çiftimizin hayal ettiği düğüne göre konseptleri belirliyor; romantik, modern ve sade tarzları tercih ediyoruz. Yuvarlak masa ve tiffany sandalyeler, arka fon takları, çiçek aranjmanları, örtüler, sandalye bağlamaları ve masa üstü süsleri dahil her detayı birbirleriyle ahenk oluşturacak şıklıkta seçiyoruz.

Hizmetler

Gelin ve damatların işlerini kolaylaştıracak ve bütçelerine en uygun düğünü rahatça belirleyebilmelerini sağlayacak düğün paketlerine sahibiz. Bu paketlerde; yemek ve ikramlar, düğün danışmanı, organizasyon planlaması, pasta kesme töreni, müzik ve sahne, video ve fotoğraf çekimi, dekorasyon ve süsleme, gelin yolu, takı merasimi, jeneratör, teknik sistemler gibi pek çok öğe bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Bir özel gün davet alanı olmanın yanı sıra restoran olarak hizmet vermenin avantajı ile yemek servisi konusunda oldukça iddialıyız. Profesyonel şeflerimiz, tecrübeli mutfak ekibimiz ve servis elemanlarımız mevcut. Yemekli düğünler için çiftlerimize harika lezzetlerin bulunduğu hazır menü seçenekleri hazırlıyoruz ancak dilerlerse özel menü de belirleyebiliyoruz. Ücretsiz menü tadımı yaparak yiyecek içecek detaylarına karar veriyor, yemek haricinde kokteyl servisi dahi yapıyoruz.

Sloganımızda da belirttiğimiz üzere; “Olağanüstü düğünler sadece gerçekleşmez, planlanır.” Biz çiftlerimizle tanışarak tamamen onlara özel, özgün, şık ve eğlenceli düğünler yapmak için çalışıyoruz. Tekirdağ’ın en iyi düğünlerini, uygun fiyatlı paketler halinde çiftlere sunuyoruz. Eğer Lebi Derya Çorlu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bize telefon edebilir veya yandaki formu da doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Telefon: 0282 255 51 42
 • Adres:

  Seymen, İstanbul Çorlu Yolu Üzeri, 59860 Çorlu/Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Leb-i Derya Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.