Kır Düğünü Tekirdağ

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, kına, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu Hakkında

Yıldızların altında unutulmaz bir düğün yapmak ister misiniz? Cevabınız “Evet!” ise kaliteli hizmetimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sizi Ay Işığı Açık Hava Kır Düğün Salonu’na bekliyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, söz ve sünnet gibi sevdiklerinizle kutlayabileceğiniz çeşitli organizasyonlara Tekirdağ’da bulunan salonumuzda ev sahipliği yapıyoruz. Tüm bu geçen zaman içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda size de diğer çiftlerimize olduğu gibi keyifli bir düğün süreci yaşatmayı istiyoruz.

Profesyonel, disiplinli ve güler yüzlü bir çalışan kadrosuna sahibiz. Düğün eğlencenizin başladığı zaman diliminden bittiği saate kadar sizinle özel olarak ilgileniyor ve isteklerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir düğün istediğinizi tüm ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Daha önce bizi tercih eden çiftlerimizin düğünlerinde nasıl içerikler ürettiğimizi göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı üzere açık hava bir alanda bulunuyoruz. Ferah atmosferimiz dolayısıyla mekân içerisinde yapmış olduğumuz süslemelerde de bu atmosferi koruyoruz. Beyaz tüller ve kumaşlarla masalarımızı giydiriyoruz. Şık görünüme sahip sandalyelerle de masalarımızı çevreleyerek davetlileriniz için konforlu alanlar yaratıyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizle sorunsuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestra eşliğinde bolca dans edebileceğiniz saatler yaşamanızı istiyoruz. İster kendi repertuvarınızla isterseniz bizim geniş müzik arşivimizle doyasıya eğlenebilirsiniz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşarak mekânımız içerisinde farklı konseptler uygulayabilirsiniz.

Geleceğinizde düğün gününüzü hatırladığınızda mutlu olacağınız ve “İyi ki!” diyeceğiniz bir hizmeti size sunmak en büyük isteğimiz. Eğer siz de bizimle tanışmak ve hizmetlerimizin neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Camiatik Mah. Yonca Sk. No : 6 59300 Malkara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.