Kır Düğünü Manisa

Yırcalı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yırcalı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yırcalı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Yırcalı Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Yırcalı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yırcalı Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yırcalı Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yırcalı Kır Bahçesi Hakkında

Manisa’da uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz kır düğününüzü düzenleyeceğiniz yeşilliklerle bezeli bir bahçeye sahip mekân arıyorsanız sizi Yırcalı Kır Bahçesi’ne davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri mekânımızda konuklarımızı büyük memnuniyet içinde ağırlıyoruz. Düğün, toplu yemek organizasyonları ve evlenme teklifleri gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yaptığımız mekânımızda hayallerinizi hayata geçirmeye büyük önem veriyoruz. Düğününüz ile alakalı planları uzun süreden beri yaptığınızı ve her şeyin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesini istediğinizi biliyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için de güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Böylece davetiniz boyunca konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenme fırsatına erişiyorsunuz. Yırcalı Aile Kır Bahçesi’nin kolay ulaşım sağlanan konumu sayesinde davetlileriniz düğününüze rahatça gelebilirler.

Bahçemizde 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde düğününüzde ağırlayacağınız konuklarınıza uygun masa düzenleri hazırlıyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan konuklarınız için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada oturarak eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Kapalı alanlarda yapılan düğünler size göre değilse ve yeşilin her tonuna şahitlik edebileceğiniz bir bahçede konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız Yırcalı Kır Bahçesi tam size göre! Mekânımızda düzenleyeceğiniz düğünlerde masa ve sandalyelerimizde kullanacağımız örtü ve süslemelere sizinle birlikte karar veriyoruz. Düğününüzü nasıl bir ortamda hayata geçirmek istiyorsanız o konsepti gerçekleştirmek için gerekli tüm hazırlıkları bahçemizde yapıyoruz.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde konuklarınız ile doyasıya eğleneceğiniz davetinizi Yırcalı Kır Bahçesi’nde düzenlemek istiyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Gazi Osman Paşa Cad.

 • Haritadaki Konumu

  Yırcalı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.