Kır Düğünü Manisa

Yayla Piknik & Kır Düğünü

Yayla Piknik & Kır Düğünü
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yayla Piknik & Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yayla Piknik & Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Yayla Piknik & Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Yayla Piknik & Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yayla Piknik & Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yayla Piknik & Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yayla Piknik & Kır Düğünü 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yayla Piknik & Kır Düğünü düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yayla Piknik & Kır Düğünü Hakkında

Uzun yıllardır hiç değişmeyen kalitemiz ile Yayla Kır Düğün Salonu olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Hizmet ettiğimiz yemek ve eğlence sektörlerinde standartları oluşmuş ve her zaman onlara bağlı kalarak kalitesinden ödün vermeyen ve çizgisinden çıkmayan bir işletmeyiz. Bizi tercih eden misafirlerimizi her zaman layığı ile ağırlıyoruz ve onları memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kısa dönemli kârlılığı değil de uzun dönemli müşteri sadakatini oluşturmayı tercih ediyoruz. Müşteri dediğimize de bakmayın, kapımızdan adımını atan herkes ne sebep ile gelmiş olursa olsun bizim misafirimizdir.

Gelelim bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebe. Evlenmek isteyen ve bunu da içinize sinen ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir yerde yapmayı dileyen heyecanlı ve biraz da endişeli bir çiftsiniz. Çünkü aradığınız o yeri bulamayacağınıza dair küçük şüpheleriniz var. Bunları biliyoruz çünkü her çift en özel ve mutlu gününü geçirmeden önce böyle bir durum içerisinde kalıyor. İçinizi bir an önce rahatlatmak istiyoruz çünkü aslında her şey kısa zamanda yoluna girecek. Yeter ki dünya evine girmek istediğiniz mekânı kararlaştırın. İşte biz de tam burada devreye giriyoruz. Hayallerinizdeki o yer burası olabilir.

Yaklaşık 400 kişiyi ağırlayabildiğimiz ve ağaçlar içerisinde muhteşem bir kır bahçemiz var. Burayı istekleriniz çerçevesinde süsleyerek düğün günü her şeyi ile hazır hale getiriyoruz.

Tüm konuklarınızın eğlendiğinden emin olmak için profesyonel müzisyenleri mekânımıza davet ediyoruz. İl çapında ün yapmış ve işi profesyonel olarak müzik yapmak olan deneyimli sanatçılar düğününüze katılıyor ve size muhteşem anlar yaşatıyor. Özellikle geniş repertuara sahip oldukları için dilediğiniz her şarkıyı layığı ile icra edebilirler. Eğer çalınmasını istediğiniz şarkılar var ise bir müzik listesi oluşturup bize vermeniz yeterli. Her şeyin tüm detayları ile sizin istediğiniz gibi gerçekleşmesini istiyoruz. Bol eğlenceli saatler sizi bekliyor.

Aynı zamanda gün içerisinde yemek servisinde de bulunan mekânımız Yayla Restaurant Turgutlu’da sizi bekliyor. Yemekli veya yemeksiz düğünler için bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunu yandaki formu doldurarak kolayca yapabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yayla Köyü, Turgutlu / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Yayla Piknik & Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.