Kır Düğünü Manisa

Salkım Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salkım Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Salkım Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salkım Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Salkım Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Salkım Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Salkım Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Salkım Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Salkım Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Salkım Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Salkım Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Salkım Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Salkım Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Salkım Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, kına, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Salkım Restaurant Hakkında

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde aileniz ile hoş vakit geçirebileceğiniz ve kır düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz alternatifsiz tek mekân olan Sarıkız Restaurant, tüm konuklarına unutulmaz anlar için ev sahipliği yapıyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu ve her ayrıntıda konuklarımızı mutlu etmeye çalıştığımız işletmemizde hayallerinizdeki kır düğününü gerçekleştirmenin sevinci içinde olacağız.

Önce kaliteli hizmet ilkesiyle çalışan Sarıkız Restaurant Alaşehir’de faaliyet gösteriyor. Yenilenen işletmemizde artık daha konforlu ve ferah bir ortama sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Açık ve kapalı alanımızın bulunduğu işletmemizde, sadece kır düğününüzü değil birçok organizasyonunuzu gerçekleştirme imkânınız bulunuyor. Büyük ağaçlar ve renkli çiçekler ile çevrili açık alanımızın ortasında büyük bir havuz bulunuyor. Havuz başında yapacağınız bu düğünü şık detaylarla gerçekleştiriyoruz. Masalarınızı pisti, orkestrayı ve gelin damat masasını görecek şekilde yerleştiriyoruz. Böylelikle eğlenceden ve en güzel anlardan uzak kalmıyorsunuz. Aynı zamanda geniş bir kapalı alanımızın bulunduğunu da belirtelim. Kapasitesi fazla bu alanımızı hem restoran hem de organizasyonlarında kullanacağınız kapalı alan olarak kullanabiliyorsunuz.

Bünyemizde bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz, bunun için bizimle 2 hafta önceden iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Böylelikle hem isteklerinizi, gelecek kişi sayısını ve bunun gibi bilgileri net bir şekilde öğreniyoruz hem de bir planlama yaparak gecenizi dizayn etmek için yeterli zamana sahip oluyoruz. Masa ve sandalyelerinizi isteklerinize göre süslüyoruz. Kır düğünü konseptine göre süsleme yaptığımızı ancak istekleriniz dışında farklı konseptlere de yer vereceğimizi belirtelim. Masanın üzerinde kullandığımız şık şamdan ve renkli çiçekler de süslemelerimizin bir parçası olarak gözünüze çarpacak.

Kapılarımızı sabah 9’da açıyor gece 3’e kadar kesintisiz bir hizmet veriyoruz. Bu süreçte bizi istediğiniz zaman tercih edebilir ve misafirimiz olabilirsiniz. Fırsatlarımızdan faydalanmak ve Sarıkız Restaurant’ta unutulmaz bir kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Ilıca Mahallesi Kültür Park Küme Evleri No:1

 • Haritadaki Konumu

  Salkım Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.