Kır Düğünü Manisa

Papatyam Garden

0850 532 03 94
 • Kapasite
  10 - 1000 Kişi

 • Paket
  55.000
  40.000 TL

Papatyam Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Papatyam Garden Kapasite

Papatyam garden
Açık Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 1000

Papatyam garden kışlık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 300

Kampanyalar

%27
Son gün 30/06/2024

Yaz Aylarına Özel Hafta Içi Kokteyl Menülü Düğünler 40.000₺!

400 kişi için geçerlidir.

%29
Son gün 30/06/2024

Yaz Aylarına Özel Hafta Sonu Kokteyl Menülü Düğün Organizasyonlar 55.000

400 Kişi İçin geçerlidir.

%33
Son gün 30/06/2024

Kapalı Alanda Yapılacak Düğün Organizasyonlarımız Sadece 30.000₺!

200 Kişi İçin Geçerlidir.

Papatyam Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Papatyam Garden Sıkça Sorulan Sorular

Papatyam Garden düğün fiyatları ne kadar?

Papatyam Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Papatyam Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Papatyam Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Papatyam Garden 10 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Papatyam Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Papatyam Garden düğününüz için menüde değişiklik, hazırlık odası, işık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu ve yemek servisi sunmaktadır.

Papatyam Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Papatyam Garden düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, piknik, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, parti, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Papatyam Garden Hakkında

Papatyam Garden düğün salonu Manisa Birlik olarak hizmetlerini gıda sektöründen davet sektörüne doğru büyüterek marka halini aldı. İnsanın taleplerini iyi anlayan ve hizmet veren bir iş kolundan geldikleri için davet sektöründe de çiftlerin isteklerini anlamada ve yerine getirmede bir hayli ustalar.Merkezi konumu, mekana ulaşım konusunda firmaya avantajlı bir pozisyon sağlıyor. Mutlu günlerinizin miladı sayılacak düğün gününüzü gönlünüze, ruhunuza ve aklınıza sinecek bir yerde kutlamak için oldukça ideal bir yer.

Davet Alanları

2 farklı davet alanıyla misafirlerini ağırlayan mekan, en güzel, en şık düğünlere ev sahipliği yapıyor.Manisa kır düğünü mekanı Papatyam Garden, açık kır alanıyla 1.000 kişilik yapısıyla hizmet veriyor. Papatyam Garden Kışlık, 365 gün hizmet veren kapalı alanıyla 300 kişiyi bünyesinde ağırlıyor. Yemekli ya da kokteylli düğünlerinize, tüm sevdiklerinizi davet edebileceğiniz büyüklüğe ve piste sahip mekan.

Dekorasyon

Birbirinden farklı formlarda masa ve sandalye çeşitlerimiz bulunmakta ancak çiftlerimiz tarafından en çok tercih edilen masa formları yuvarlak olanlar. Sandalyelerde ise seçimlerini tiffany modelden yana kullanıyorlar. Masalara ve sandalyelere beyaz örtülerden giydirme yapılıyor. Sandalyeler ise mor ya da altın rengi tüllerle bezeniyor. Dileyen çiftler farklı bir konseptleri tercih edebilir.

Hizmetler

Ses ve ışık sisteminin teknik altyapısını kuran mekanımız canlı müzik yapabilecek imkanı sizlere sunuyor. Kapalı salonumuzda her mevsim koşuluna uygun ısıyı yakalamak için iklimlendirme ve havalandırma cihazları bulunuyor. Araçlarınızı güvenle bırakacağınız otopark alanını hizmete açıyor. İşini titizlikle yürüten servis ekibi aracılığıyla masalarınıza yemek servisi yapılıyor. Olası elektrik kesintileri için tedarikli davranıyor ve jeneratör sistemini hazırda bekletiyor.

Ayrıca gelin odası, 24 saat güvenlik kaydı yapan kamerası, yangın söndürme istasyonları, acil çıkış noktaları bulunuyor. Her ihtimali düşünerek tedbiri elden bırakmıyor. Jimmy jib, drone, kamera ve fotoğraf makinesiyle düğününüzü kayda alıyor.Talep gelirse düğün hikaye çekimi için de ayrı bir ekip ilgileniyor.İlave hizmetleri arasında fayton, gelin arabası, davul, zurna, kukla gösterisi bulunuyor.Manisa kır düğün salonlarından Papatyam Garden, tüm bu hizmetleri severek ve gayretle yerine getiriyor.

Yiyecek / İçecek

Sizlere en taze ürünlerle, tüm hijyen kurallarına uyarak leziz tatlar hazırlıyor, masalarınıza servis ediyoruz. Menü tabağı hazırlıyor talebinize göre menülerde farklılık yapabiliyoruz. Bu arada küçük misafirlerimiz unutmuyor onlara uygun lezzetler de hazırlıyoruz. Yemek sıramız şu şekilde ilerliyor: Ara sıcak ,başlangıç, ana yemek. Kokteyl menümüz ordövr tabağı şeklinde hazırlanıyor. Pasta ve meşrubat da ikram ediliyor.

Hayallerinizdeki düğünü kutlamak için hizmetlerimizden faydalanmak için neyi bekliyorsunuz? Erken rezervasyon avantajlarından ve ödeme seçeneklerimizden kolayca yararlanmak isterseniz Papatyam Garden’a iletişim numarasından ulaşabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” iletişim formunu doldurabilirsiniz. Hatırlatırız, belirlediğiniz tarihte alkışlar sizin için olacak !

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 03 94

 • Adres::

  Veziroğlu mah.176/1 Şehzadeler/

 • Adres tarifi:

  Manisa Saruhanlı istikametinde Üçpınar dönüşü ışıklarını geçer geçmez Manisa Birlik Mesir Macunu ve OPET ile birlikte PapatyamGarden tabelasını göreceksiniz..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.