Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, piknik, parti, mezuniyet törenleri, açılışlar, kına, sünnet düğünü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Rüya gibi bir düğünle evlenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi’nde sizi en iyi şekilde ağırlamak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Uzun yıllardır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size unutulmaz bir hizmet sunmak için oldukça heyecanlıyız. Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek. Bu nedenle de organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Daha önce düzenlediğimiz organizasyonların içeriklerinden bahsediyor, hizmetlerimizin neler olduğu konusunda sizi aydınlatıyoruz.

Açık havada, kır bahçesi konseptinde bir düğün istiyorsanız, sizin için ideal bir mekan olduğumuzu söyleyebiliriz. Çok geniş bir alanda, yemyeşil çimenler üzerinde sizi ağırlıyoruz. Yuvarlak masalarımızı kaliteli kumaş örtülerle giydirerek hoş bir ambiyans yakalıyoruz. Ortalama 750 ila 1000 kişilik davetler için hizmet veriyoruz. Tabii ki davetli sayınız doğrultusunda gereken düzenlemeleri de yaparak kişi sayınıza uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Ortamın görsel düzenlemesini de ister bizimle isterseniz de dışarıdan destek alacağınız bir organizasyon firmasıyla yapabilirsiniz.

Konum olarak oldukça avantajlı bir alanda bulunuyoruz. Hem Manisa’ya hem de İzmir’e yakınız. Çevre illerde de akrabalarınız varsa mekanımıza kolayca gelebilirler. Otopark hizmeti sunarak şahsi araçlarıyla gelecek tüm misafirlerinizin konforunu düşünüyoruz. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl türünde hizmet sunuyoruz. Bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda organizasyonunuzun içeriğini oluşturabilir, menü listenizi düzenleyebilirsiniz. Düğün menünüzü hazırlarken sizin ve konuklarınızın damak zevklerini de mutlaka göz önünde bulunduruyoruz.

Ozan Restaurant Salihli çatısı altında daha pek çok hizmetimiz de mevcut. Siz de Manisa Salihli düğün salonları arasında bir tercih yapacaksanız hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek için bize ulaşmalısınız. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilir, ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İzmir yolu üzeri 1. km Salihli/Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ozan Restaurant & Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.