Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Tekin

Düğün Tarihi: 28.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kır düğünü istedik eşimle ancak hava şartları kötü olması itibariyle ufak bır talihsizlik yaşadık , mekan yetkilileri bizi bu konuda hiç bir şekilde mağdur etmedi hemen kapalı olan kısma alındık . Servisi ve hizmeti oldukça iyiydi.

Kapasite Bilgileri

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panaromik manzara Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün dışında doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, piknik, kına, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Hakkında

Manisa’da doğanın tam da ortasında kır düğünü yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Biz Narlıbahçe Kır Düğün Salonu Salihli olarak en anlamlı günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mekânımıza girişte kullandığımız üç adet ferforje geçiş kapılarını seçeceğiniz konsepte uygun olacak şekilde süslüyoruz. İsterseniz üzerinde tül detaylarına yer veriyor ya da sadece çiçek kullanabiliyoruz. Ardından masalarımızın olduğu alana gelindiğinde ise bembeyaz bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Çünkü bize göre düğün gününde en ön planda yalnızca gelin ve damat olmalı. Bundan dolayı dekorasyonlarımızda hem düğünü en güzel ifade eden hem de en sade renklerden biri olan beyazı kullanmayı tercih ettik.

Ayakta nikah düzenimizde diğer salonlardan farklı olarak hilal düzenini tercih ettik. Çünkü yukardan fotoğraf çekimlerinde çok daha şık göründüğünü keşfettik. Pistimizin de tüm misafirlerinizi kaldırabilecek büyüklükte olduğuna değinmeden geçmek istemiyoruz. Oynayan kişi sayısının fazla olması sizin danslarınızı kesinlikle etkilemiyor.

Aralıklı olarak masalarımızda kullandığımız beyaz renkli abajurlar ile ortamın bütünlüğünü korumayı amaçladık. Obje olarak yüksek olmalarından dolayı yer yer misafirlerinizin görüş alanını kapatabilir diye düşünmeyin. Çünkü abajurları her masaya değil, kimsenin görüşünü engellemeyecek olan masalara konumlandırdık. Kişi sayısına göre yerleştirdiğimiz cam suplaları da oldukça sade seçmeye çalıştık. Rahatsız edici görüntü oluşturmasınlar diye çelenkler için mekânımızın arkalarında ayrı bir yer oluşturduk. Böylelikle çekilen fotoğrafların detaylarında hoş olmayan görüntülerin olmasını engelledik.

Pistin yukardan rahatça videoya çekilebilmesi ya da pistteki karelerin kusursuz yakalanabilmesi ışık ışıklandırmayı yalnızca çerçevesine döşedik. Drone ile anlaşma ihtimalinize karşılık böyle bir önlem aldığımızı söyleyebiliriz.

Şimdi şunu düşünmenizi istiyoruz. Çiçeklerle ve sade detaylarla süslenmiş uzun bir yürüyüş yolunun ardından piste girip, bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını istemez miydiniz? O hâlde hiç durmayın ve sayfada yer alan teklif formunu hızlıca doldurun. Böylelikle hayalinizdeki düğünü birlikte hayata geçirelim…

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Yeşilyurt Mh. 904. Sk. No:142 Kurşunlu Yolu Üzeri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Yol Haritası

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tekin

Düğün Tarihi: 28.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı


Kır düğünü istedik eşimle ancak hava şartları kötü olması itibariyle ufak bır talihsizlik yaşadık , mekan yetkilileri bizi bu konuda hiç bir şekilde mağdur etmedi hemen kapalı olan kısma alındık . Servisi ve hizmeti oldukça iyiydi.

Erdogan

Düğün Tarihi: 14.08.2015


Öncelikle mekanın görselliği muhteşem. Gelin odası tertemiz ve konforluydu. 500 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim fiyatı uygun olduğu için tercih ettim. Kokteyl tarzında bir organizasyon gerçekleştirdim. Tatları güzeldi. Mekanın garsonları çok ilgiliydiler ve çok memnun kaldım.... devamı 

Ekin

Düğün Tarihi: 19.07.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Öncelikle organizasyon ve fiyat olarak en başta anlaşılması gerek çünkü ekstralar çıkabiliyor. Ben acık alanda kır düğünü organizasyonu gerçekleştirdim masa düzeni süslemeler çok güzeldi. Ulaşımı pek rahat bir mekan değil özel araçla gidilmesi gerek yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim... devamı 

Gün

Düğün Tarihi: 01.06.2013


Mekan düzeninden, müziğine, hava fişeklerinden yemeğine kadar on numara hizmet aldık. Davetlilerin de en az bizim kadar çok eğlendiği güzel bir düğünümüz oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.