Kır Düğünü Manisa

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Tekin

Düğün Tarihi: 28.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kır düğünü istedik eşimle ancak hava şartları kötü olması itibariyle ufak bır talihsizlik yaşadık , mekan yetkilileri bizi bu konuda hiç bir şekilde mağdur etmedi hemen kapalı olan kısma alındık . Servisi ve hizmeti oldukça iyiydi.

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri düğün dışında doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, piknik, kına, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Hakkında

Manisa’da doğanın tam da ortasında kır düğünü yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Biz Narlıbahçe Kır Düğün Salonu Salihli olarak en anlamlı günlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mekânımıza girişte kullandığımız üç adet ferforje geçiş kapılarını seçeceğiniz konsepte uygun olacak şekilde süslüyoruz. İsterseniz üzerinde tül detaylarına yer veriyor ya da sadece çiçek kullanabiliyoruz. Ardından masalarımızın olduğu alana gelindiğinde ise bembeyaz bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Çünkü bize göre düğün gününde en ön planda yalnızca gelin ve damat olmalı. Bundan dolayı dekorasyonlarımızda hem düğünü en güzel ifade eden hem de en sade renklerden biri olan beyazı kullanmayı tercih ettik.

Ayakta nikah düzenimizde diğer salonlardan farklı olarak hilal düzenini tercih ettik. Çünkü yukardan fotoğraf çekimlerinde çok daha şık göründüğünü keşfettik. Pistimizin de tüm misafirlerinizi kaldırabilecek büyüklükte olduğuna değinmeden geçmek istemiyoruz. Oynayan kişi sayısının fazla olması sizin danslarınızı kesinlikle etkilemiyor.

Aralıklı olarak masalarımızda kullandığımız beyaz renkli abajurlar ile ortamın bütünlüğünü korumayı amaçladık. Obje olarak yüksek olmalarından dolayı yer yer misafirlerinizin görüş alanını kapatabilir diye düşünmeyin. Çünkü abajurları her masaya değil, kimsenin görüşünü engellemeyecek olan masalara konumlandırdık. Kişi sayısına göre yerleştirdiğimiz cam suplaları da oldukça sade seçmeye çalıştık. Rahatsız edici görüntü oluşturmasınlar diye çelenkler için mekânımızın arkalarında ayrı bir yer oluşturduk. Böylelikle çekilen fotoğrafların detaylarında hoş olmayan görüntülerin olmasını engelledik.

Pistin yukardan rahatça videoya çekilebilmesi ya da pistteki karelerin kusursuz yakalanabilmesi ışık ışıklandırmayı yalnızca çerçevesine döşedik. Drone ile anlaşma ihtimalinize karşılık böyle bir önlem aldığımızı söyleyebiliriz.

Şimdi şunu düşünmenizi istiyoruz. Çiçeklerle ve sade detaylarla süslenmiş uzun bir yürüyüş yolunun ardından piste girip, bütün gözlerin sizin üzerinizde olmasını istemez miydiniz? O hâlde hiç durmayın ve sayfada yer alan teklif formunu hızlıca doldurun. Böylelikle hayalinizdeki düğünü birlikte hayata geçirelim…

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Yeşilyurt Mh. 904. Sk. No:142 Kurşunlu Yolu Üzeri

 • Haritadaki Konumu

  Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Yol Haritası

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri Düğün Yorumları (4)

Tekin

Düğün Tarihi: 28.09.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kır düğünü istedik eşimle ancak hava şartları kötü olması itibariyle ufak bır talihsizlik yaşadık , mekan yetkilileri bizi bu konuda hiç bir şekilde mağdur etmedi hemen kapalı olan kısma alındık . Servisi ve hizmeti oldukça iyiydi.

Erdogan

Düğün Tarihi: 14.08.2015

Öncelikle mekanın görselliği muhteşem. Gelin odası tertemiz ve konforluydu. 500 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim fiyatı uygun olduğu için tercih ettim. Kokteyl tarzında bir organizasyon gerçekleştirdim. Tatları güzeldi. Mekanın garsonları çok ilgiliydiler ve çok memnun kaldım.... devam 

Ekin

Düğün Tarihi: 19.07.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Öncelikle organizasyon ve fiyat olarak en başta anlaşılması gerek çünkü ekstralar çıkabiliyor. Ben acık alanda kır düğünü organizasyonu gerçekleştirdim masa düzeni süslemeler çok güzeldi. Ulaşımı pek rahat bir mekan değil özel araçla gidilmesi gerek yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim... devam 

Gün

Düğün Tarihi: 01.06.2013

Mekan düzeninden, müziğine, hava fişeklerinden yemeğine kadar on numara hizmet aldık. Davetlilerin de en az bizim kadar çok eğlendiği güzel bir düğünümüz oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.