Kybele Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kybele Kır Düğünü Hakkında

Düğün ve davet sektöründe Manisa’nın en köklü firmalarından biriyiz. Gerek fotoğrafçılık gerek ise mekan işletmeciliği alanlarında düğün sektörüne yön veren çalışmalarımız oldu. Bugün sayısız organizasyona ev sahipliği yapmış ve uzun yıllardır konuklarımızı ağırladığımız mekanımız Kybele Park Manisa Selimşahlar girişi Şehzadeler ilçesinde bulunuyor. Hem şehir hayatının gürültüsünden uzak hem de merkeze yakınlığı sayesinde kolayca ulaşılabilen konumu sayesinde çokça tercih ediliyor. Burada düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere; söz nişan merasimleri, özle gün kutlamaları, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler, mevlitler, bayi toplantıları ve daha pek çok toplu organizasyonu düzenliyoruz.

Her zevke ve davetli sayısına uygun, farklı mevsim koşullarına hitap eden mekan alternatifleri sunabiliyoruz. Çok geniş bir arazi üzerine kurduğumuz tesisimizde organizasyon düzenlemek için 3 farklı davet alanımız mevcut. Yaz kış fark etmeksizin konuklarımızı ağırlayabildiğimiz kapalı salonumuz tam tamına 970 metrekarelik bir alan. Burada kalabalık davetleri rahatça verebiliyoruz. Üstelik kolonsuz yapısı ve uzay çatı modeliyle de oldukça ferah bir atmosfere sahip.

Diğer iki davet alanımız ise yoğunluklu olarak yaz ve ilkbahar dönemleri çok rağbet görüyor. Eksiksiz kır düğünleri yapabileceğiniz bu iki seçenekten ilki 1.500 metrekare iken ikincisi ise 750 metrekarelik boyutlara sahipler. Yemyeşil kırlar, dağ manzarasının ve masmavi gökyüzünün içerisinde sizi hem romantik hem de bir o kadar da şık bir atmosfer bekliyor. Bize özgü konseptimiz ve dekorasyon seçeneklerimizle beğeninizi kazanacağımıza eminiz.

Düğününüzü bütçenize göre tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda planlarız. Fotoğraf ve video çekimlerinden birbirinden lezzetli ve seçenekli yemek menülerine, dekorasyon ve süslemeden orkestraya kadar tüm detayların organizesini üstleniriz.

Eğer hayallerinizdeki gibi bir tören istiyorsanız Kybele Park Düğün Salonu tam size göre! İletişim bilgilerimize sayfa üzerinden ulaşabilir veya fiyat teklifi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İzmir-Bursa Karayolu Selimşahlar Girişi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kybele Kır Düğünü Yol Haritası

Kybele Kır Düğünü Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

ec

Ecem

Düğün Tarihi: 18.09.2015


Mekan kır düğünü mekanı aynı zamanda kapalı alanı da bulunyor yağmura önlem olarak. Kesinlikle harika bir hizmet anlayışları var, özellikle organizasyon sırasında her şeyimizle ilgilendiler hatta görevleri olmayan konularda bile bize yardımcı oldular. Mekan aslında Manisa merkeze uzak ama firma... devamı 

Be

Berna

Düğün Tarihi: 25.07.2015


gayet memnun kaldık bütün organizasyon eksiksizdi mekanın dizaynı benim istediğim gibiydi düzen renkelrdirme vs. herşeyi ben belirledim ilgi gayet iyiydi yetkililer olduğundan fazla ilgiliydiler ikramlı oldu meyveler gayet taze pastada aynı şekilde taze ve lezzeti yerindeydi 800 kişi demiştik fakat... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.