Kır Düğünü Manisa

Kelebek Kır Düğün Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kelebek Kır Düğün Bahçesi düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Hayallerinizdeki düğün organizasyonunuzu en ince ayrıntısına kadar planlıyor, keyifli ve eğlenceli b ir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kelebek Kır Düğün Bahçesi Soma profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte uzun senelerdir Manisa’da faaliyet gösteriyor, dünya evine girecek çiftlere birçok alternatif sunarak yıllar geçse de unutamayacaklarını bir organizasyonlar buluşturuyoruz.

Siz hayal edin biz yapalım!

Geniş ve yem yeşil bir kır bahçesinde açık alanda ferah bir şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bahçemizi oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık bir organizasyonlar özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız davetli listenizde kısıtlamaya gitmeyerek bütün sevdiklerinizi yanınızda görmenizi sağlıyoruz.

Davet alanını düşlediğini gibi süsleyebiliyoruz. İster modern süslemeleri ister ihtişamlı şık görünümüyle dikkat çeken dekorlarla bahçemizi hazırlıyoruz. Masa örtülerinde ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor, gelin damat masasını da seçtiğiniz renkle uyumlu olara süslüyoruz. Kır bahçesi girişine kırmızı halı seriyor, etrafını çiçekli dekorlarla süsleyerek gelin yolu oluşturuyoruz.

Masa ve sandalyelerin yerleşim planını herkesin oyun pistini görebileceği şekilde yapıyor gelin ve damat masasını bahçemizin en iyi köşesine konumlandırıyoruz. Oyun pistimizi rahat bir şekilde eğlenebilmeniz için geniş bir alan olarak hazırladık.

Bir organizasyonun eğlenceli geçmesi için önem verilmesi gereken detaylardan biri de müzik seçimidir. Profesyonel orkestra ve gruplarla anlaşıyor, istediğiniz tarz eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz. Ses sisteminde ve sahne kurulumda kaliteli ekipmanlar kullandığımızdan dolayı gün boyun kulağa hoş gelen ve kesintisiz müziklerle eğlenebileceksiniz.

Kelebek Kır Düğünü olarak Soma Yemek catering firmasına bağlı olduğundan dolayı yemekli organizasyonlarınızı biz üstleniyoruz. Her damak zevkinize uygun başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşan menüler hazırlıyor, düğün pastasını da istediğiniz şekilde yapıyoruz.

Eğer siz de kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Zafer mah. Savaştepe Cad. No 40 Turgutalp

  • Haritadaki Konumu

    Kelebek Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.