Kır Düğünü Manisa

Kayalıoğlu Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayalıoğlu Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayalıoğlu Kır Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kayalıoğlu Kır Bahçesi Hakkında

Manisa Akhisar mevkiinde düğün organizasyonlarının öncüsü olan Topi Kardeşler bünyesinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kayalıoğlu Kır Bahçesi olarak açık bir alanda organizasyonlarınızda davetlilerinizle sizi buluşturuyor, ferah bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliyor, aklınızda oluşabilecek sorulara hemen cevap veriyoruz.


Ekibimiz oldukça deneyimli ve profesyonel. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda ailemize katıldılar bizimle çalışan her çift. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla trendleri takip ediyor, her yıl kendilerini geliştiriyoruz. Mekanımızı her yıl geliştiriyor, farklı süslemeler kullanıyoruz. Düğün organizasyonları güzelleştirmek istiyoruz.


Her organizasyon öncesinde masa ve sandalyelerimizin bakımını yapıyor, aksesuarlarınızın rötuşlarını tamamlıyoruz. Dilerseniz farklı giydirme seçeneklerine mekanımızda yer verebilirsiniz. Yemekli, yemeksiz olmak üzere organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz şekilde düzenlediğimiz organizasyonlarınız hakkında görüşmek üzere sizlerle buluşuyor, bu buluşma neticesinde aldığımız kararları organizasyonda akışında uyguluyoruz. Büyük bir ekibiz. Farklı sorumluluklara sahip ekip üyelerimiz gecenizin kusursuz bir şekilde devam etmesini sağlıyor. Tüm gece boyunca hizmetinizde olan servis ve hizmet elemanlarımız davetlilerinizin ihtiyaçlarını karşılarken temizlik personellerimiz gece boyunca mekanımızın hijyenini sağlıyorlar.


Teknisyenlerimiz ses ve ışık konusunda bir aksilik yaşanmaması için gece boyunca mekanımızda yer alıyor. Sizlere sunduğumuz hizmetler tabii ki de bu kadar değil. Farklı hizmet alanlarında ve mekanımızda bulunan farklı avantajlarla bizi seçmenizi sağlıyoruz. Küçük misafirleriniz için sağladığımız hizmetleri söylemeden geçmeyelim.


Özel yemek menüleri oluşturuyor, ayrıca oyun alanlarında kendi yaşıtları ile eğlenmelerini sağlıyoruz. Anne babalar piste dilediğince eğlenirken küçük misafirlerimiz de kendi yaşıtlarıyla oyun oynama şansı yakalıyorlar.


Video hizmeti de sunuyoruz. En güzel fotoğraf karelerini sizlere hediye ediyoruz. Dahası müzisyenlerimiz ile de gecenizde istediğiniz şarkılara yer veriyoruz.


İstediğiniz ekstra hizmetler varsa da yerine getirebilmek adına çözüm ortaklarımızdan yararlanıyoruz. Birçok profesyonel çözüm ortağı ile çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek istediklerinizi söylemeniz yeterli. Organizasyon sorumlumuz ile beraber gecenizi tasarlayacak ve istediğiniz gibi bir geceye dönüştüreceğiz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklif al butonuna tıklamak.


Heyecanla Kayalıoğlu Akhisar düğünlerinizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kayalıoğlu Mah. Akhisar

 • Haritadaki Konumu

  Kayalıoğlu Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.