Kalbim Garden Taş Ev

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kalbim Garden Taş Ev
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kalbim Garden Taş Ev Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kalbim Garden Taş Ev Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Kalbim Garden Taş Ev Sıkça Sorulan Sorular

Kalbim Garden Taş Ev kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kalbim Garden Taş Ev 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kalbim Garden Taş Ev düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kalbim Garden Taş Ev düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok


Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri neler?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Kalbim Garden Taş Ev Hakkında

Kalbim Garden Taş Ev’de yıllarımızı verdiğimiz bu sektörün içerisinde en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Her yıl kendimizi geliştiriyor, her yeni davet ile kalitemizi arttırıyoruz. Küçük ve orta kapasiteli düğünleriniz için en doğru Manisa kır düğünü mekanlarından biriyiz. Siz de davetinizi doğanın kucağında, yeşil çimenlerin ve taze çiçeklerin güzel kokuları eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Davet Alanları

Masmavi gökyüzünün altında gerçekleştireceğiniz kır düğünleri için Kalbim Garden Taş Ev, açık davet alanı ve kır bahçesi ile hizmet veriyor. 100 ila 600 kişilik davet alanlarımızda dilerseniz samimi ve butik bir davet gerçekleştirebilir, dilerseniz daha kalabalık kutlamalar yapabilirsiniz. Üstelik sizin ve sevdiklerinizin rahatlıkla eğlenebileceği son derece geniş dans pistimiz de hizmetinizde.

Dekorasyon

Mekanımızı dekore ederken yuvarlak masalardan ve tiffany sandalyelerden faydalanmaktayız. Masalarımızın üzerlerini beyaz ve bej tonlarında örtülerle donatıyor, altın rengi üç kollu şamdanlarımızla masaları süslüyoruz. Renk paletine uygun çiçek detaylarından yararlanarak son dokunuşları gerçekleştiriyor, rüya gibi bir atmosfer elde ediyoruz. Gelin yolu ve tak süslemelerinde de doğal toprak tonları ve beyazdan bolca yararlanıyoruz.

Hizmetler

Eğlenceden ödün vermemeniz için tüm imkanları sağlayan Manisa kır düğün salonlarından bir tanesiyiz. Çiftlerimizin yanında bir organizasyon danışmanı bulunuyor ve düğününüze dair bütün detayları birlikte planlıyoruz. Birlikte çalıştığımız DJ ve sanatçılarla canlı müzik imkanı sağlıyor, son teknoloji ses ve LED ışık sistemlerinden yararlanıyoruz. Üstelik lezzetli bir yemek servisimiz de mevcut.

Yiyecek / İçecek

Çiftlerimize yemekli veya kokteylli olmak üzere iki farklı düzen seçeneği sunuyoruz. Kırmızı et ve beyaz et gibi iki farklı ana yemek seçeneği sunuyoruz. Menülerimize son derece lezzetli yiyecekler dahil ediyoruz, kır düğününüzün olmazsa olmazı düğün pastasını da temin edebiliyoruz. İşini aşkla yapan aşçılarımız, menüleri davetinizden önce onayınıza sunarak gerekirse değişiklik yapabiliyor.

Başarılı yemeklerimiz, konforlu davet alanımız ve yüksek hizmet kalitemiz sayesinde Manisa düğün salonları arasında öne çıkıyoruz. Kır düğünleriniz, uzman ekibimizle birlikte tam olarak hayalinizdeki gibi gerçekleşecek. Hizmetimizden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşmak. İsterseniz hemen yan tarafta yer alan iletişim formunu kullanarak da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Hayrettin Bey

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.