Kır Düğünü Manisa

Kalbim Garden Taş Ev

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kalbim Garden Taş Ev Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kalbim Garden Taş Ev Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kalbim Garden Taş Ev Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Kalbim Garden Taş Ev Sıkça Sorulan Sorular

Kalbim Garden Taş Ev düğün fiyatları ne kadar?

Kalbim Garden Taş Ev düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kalbim Garden Taş Ev düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kalbim Garden Taş Ev kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kalbim Garden Taş Ev 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kalbim Garden Taş Ev düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kalbim Garden Taş Ev düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Kalbim Garden Taş Ev Hakkında

Kalbim Garden Taş Ev’de yıllarımızı verdiğimiz bu sektörün içerisinde en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Her yıl kendimizi geliştiriyor, her yeni davet ile kalitemizi arttırıyoruz. Küçük ve orta kapasiteli düğünleriniz için en doğru Manisa kır düğünü mekanlarından biriyiz. Siz de davetinizi doğanın kucağında, yeşil çimenlerin ve taze çiçeklerin güzel kokuları eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Davet Alanları

Masmavi gökyüzünün altında gerçekleştireceğiniz kır düğünleri için Kalbim Garden Taş Ev, açık davet alanı ve kır bahçesi ile hizmet veriyor. 100 ila 600 kişilik davet alanlarımızda dilerseniz samimi ve butik bir davet gerçekleştirebilir, dilerseniz daha kalabalık kutlamalar yapabilirsiniz. Üstelik sizin ve sevdiklerinizin rahatlıkla eğlenebileceği son derece geniş dans pistimiz de hizmetinizde.

Dekorasyon

Mekanımızı dekore ederken yuvarlak masalardan ve tiffany sandalyelerden faydalanmaktayız. Masalarımızın üzerlerini beyaz ve bej tonlarında örtülerle donatıyor, altın rengi üç kollu şamdanlarımızla masaları süslüyoruz. Renk paletine uygun çiçek detaylarından yararlanarak son dokunuşları gerçekleştiriyor, rüya gibi bir atmosfer elde ediyoruz. Gelin yolu ve tak süslemelerinde de doğal toprak tonları ve beyazdan bolca yararlanıyoruz.

Hizmetler

Eğlenceden ödün vermemeniz için tüm imkanları sağlayan Manisa kır düğün salonlarından bir tanesiyiz. Çiftlerimizin yanında bir organizasyon danışmanı bulunuyor ve düğününüze dair bütün detayları birlikte planlıyoruz. Birlikte çalıştığımız DJ ve sanatçılarla canlı müzik imkanı sağlıyor, son teknoloji ses ve LED ışık sistemlerinden yararlanıyoruz. Üstelik lezzetli bir yemek servisimiz de mevcut.

Yiyecek / İçecek

Çiftlerimize yemekli veya kokteylli olmak üzere iki farklı düzen seçeneği sunuyoruz. Kırmızı et ve beyaz et gibi iki farklı ana yemek seçeneği sunuyoruz. Menülerimize son derece lezzetli yiyecekler dahil ediyoruz, kır düğününüzün olmazsa olmazı düğün pastasını da temin edebiliyoruz. İşini aşkla yapan aşçılarımız, menüleri davetinizden önce onayınıza sunarak gerekirse değişiklik yapabiliyor.

Başarılı yemeklerimiz, konforlu davet alanımız ve yüksek hizmet kalitemiz sayesinde Manisa düğün salonları arasında öne çıkıyoruz. Kır düğünleriniz, uzman ekibimizle birlikte tam olarak hayalinizdeki gibi gerçekleşecek. Hizmetimizden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşmak. İsterseniz hemen yan tarafta yer alan iletişim formunu kullanarak da bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hayrettin Bey

İletişim

 • Adres:

  Şehzadeler, Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Kalbim Garden Taş Ev Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.