Kır Düğünü Manisa

Gümüşlü Kır Düğün Salonu

Gümüşlü Kır Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gümüşlü Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gümüşlü Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gümüşlü Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Gümüşlü Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gümüşlü Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gümüşlü Kır Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gümüşlü Kır Düğün Salonu düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gümüşlü Kır Düğün Salonu Hakkında

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde işletme tecrübelerimizi göstermek, mutlu bir aile olma yolundaki ilk adımlarına ev sahipliği yapabilmek istiyoruz. Siz de düğününüzü kır konseptinde gerçekleştirmek ve profesyonel ekiplerle birlikte olmak isterseniz Sarıgöl Gümüşlü Kır Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Birçok avantaj ve fırsatı bünyemizde bulundurduğumuz için bugüne kadar birçok çiftin özel gününe ev sahipliği yaptık. Organizasyon sorumlumuz önderliğinde de unutulmayacak geceler organize ettik.

Düğün ve davet organizasyonları için kır bahçemizi davetli sayısına göre düzenliyoruz. Bembeyaz masa ve sandalyeleri isteğiniz doğrultusunda düzenliyor, hayallerinizden bile güzel bir geceye adım atmanızı sağlıyoruz. Dekorasyon bizim için oldukça önemli. Mekânımızın girişinde yer alan kişiye özel karşılama panoları ve masaların ortasında bulunan çiçek aranjmanlarıyla harikulade bir tasarım ortaya koyuyoruz.

Düğünde yemekli ve yemeksiz olarak hizmet sunuyoruz. Burada daha çok düğün öncesi yemekleri tercih ediliyor. Düğün seremonisi başlamadan önce lezzetlerimizle davetlileri buluşturuyoruz. Sunduğumuz yemeklerle davetlilerin başını döndürdükten sonra davetlileri yerlerine alıyor, gecenin ilerleyen saatlerinde pasta ve meşrubat servisi yapıyoruz. Lezzet garantisi sunduğumuz ikramlarımızda hijyene dikkat ediyor, büyük bir titizlikle masalara ulaştırıyoruz. Profesyonel hizmet ekibimiz tüm davetlilerle birebir ilgileniyor.

Mekânımız oldukça geniş olduğu için piste epey bir alan ayırabildik. Tüm davetlilerin rahatça dans edebileceği bu alanda eğlencenin tadını çıkaracak, müzisyenlerimiz en güzel şarkılarıyla sizi eğlendirecek. Oldukça geniş bir repertuara sahibiz. Her yaştan insanın müzik zevkine hitap eden şarkılarımız herkesin eğlenebilmesini sağlayacak.

Kısacası düğün ile ilgili tüm süreci tek bir firmayla birlikte karşılayabileceksiniz. Tüm istekleriniz, hayalleriniz Gümüşlü Petrol Kır Düğün Salonu’nda sizi izi bekliyor. Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için bir tık uzağınızdayız. Sadece yukarıda yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmayı unutmayın. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Konak Mah. Tırazlar Cad. Sarıgöl, Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Gümüşlü Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.