Diva Garden Kır Düğün Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Diva Garden Kır Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Diva Garden Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Diva Garden Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Diva Garden Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Diva Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Diva Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Diva Garden Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Diva Garden Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Diva Garden Kır Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Diva Garden Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Diva Garden Kır Düğün Salonu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Diva Garden Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Diva Garden Kır Düğün Salonu düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Diva Garden Kır Düğün Salonu Hakkında

Manisa Salihli'de hayallerini bir kır düğünüyle gerçeğe dönüştürmek isteyen çiftlerin tercihi, Diva Garden Kır Düğün Salonu! Neden mi?

Aslında pek çok sebebi olmakla birlikte, en önemli konu rüyaların ötesinde düğün törenleri organize ediyor olmamız. Bunu yapabilmek için zevkli ve alanında uzman organizasyon sorumlumuz, sizi detaylar hakkında konuşmak üzere görüşmelere davet ediyor. Nasıl bir düğün hayal ettiğinizi sormak ilk önceliğimiz oluyor! Üstelik konseptinizi ve davetli sayısını belirledikten sonra menü ve repertuvarı inceleme şansınız da oluyor. Bu sayede her konuda hayal ettiğiniz gibi bir gece tasarlıyoruz.

Hazırlıklarımıza başladığımızda ilk işimiz davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturmak oluyor. Çünkü ziyafet veya kokteyl düzeniyle bahçemizde 1000 ila 2000 kişilik davetlere ev sahibi yapabiliyoruz. Konuklarınız için yuvarlak masaları aralarında boşluk kalacak ve hareket özgürlüğü sağlayacak şekilde yerleştiriyoruz. Geniş ve ferah bahçemizi konforlu bir şekilde dizayn ediyoruz... Şıklığı ise masalarda kullandığımız aksesuarlar ve gelin yolunda, çiçekli tak ile gelin yolu sütunları sayesinde tamamlıyoruz. Bahçemizde yine çiçeklerle bezenmiş tak altında nikâh masasına da yer veriyoruz. Kır bahçemizde kubbe şeklinde ve tüm konuklarınızı dansa davet edebilecek kadar büyük bir dans pisti ila müzisyenlerimiz için sahne de yer alıyor. Dilerseniz; fotoğraf çekilme alanları, karşılama masası gibi dekorasyonlar da yapabiliyoruz. Bunun sebebi ise her şeyi ile eksiksiz olarak stilize edilebilen Diva Garden Kır Düğün Salonu Salihli’deki en büyük kır bahçelerinden biri!

Tüm bunların yanında davet menüleri, kokteyller, 6 ila 8 katlı düğün pastası da konuklarınıza sunulmak üzere mutfağımızda hazırlanıyor. Eşsiz tatlarla taçlandıran gece müzik eşliğinde şölene dönüşüyor...

Siz de en mutlu günlerinizden olan düğün, nikâh töreni, kına gecesi gibi davetleriniz için Diva Garden Kır Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız; irtibata geçmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Tarzı ile fark yaratan Salihli kır düğün salonumuzu seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Şehitler, 92. Sk. No:2, 45300 Salihli/Manisa

 • Nasıl gelinir?

  Mekanımız İzmir-Ankara asfaltı üzerinde olup ulaşımı gayet basittir. Şehir içinde yürüme mesafesindedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Diva Garden Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Diva Garden Kır Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & Mustafa

Düğün Tarihi: 08.08.2020Salihlide herkesin ulaşabileceği en büyük salonlardan biri lezzetli yemekleri ve güleryüzlü çalışanları ile size ilk ve son kez yaşayacağınız mükemmel bir düğün deneyimi yaşatıyorlar🥰

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.