Kır Düğünü Manisa

Başkabahçe

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Başkabahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Başkabahçe Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Başkabahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Başkabahçe Sıkça Sorulan Sorular

Başkabahçe düğün fiyatları ne kadar?

Başkabahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Başkabahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Başkabahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Başkabahçe 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Başkabahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Başkabahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Başkabahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Başkabahçe düğün dışında nişan, piknik, parti, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Başkabahçe Hakkında

Başkabahçe olarak 30 yılı aşkın süredir düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Tüm tecrübe ve deneyimlerimizi aktararak yönettiğimiz mekânımızda kır düğün hizmeti veriyoruz. Yaz ve bahar ayları başta olmak üzere 4 mevsim faaliyette olduğumuz kır bahçemizde, olumsuz hava şartlarına karşılık olarak kurduğumuz ve yaklaşık 300 kişilik bir kapasiteye sahip alanımız var. Beklenmeyen bir yağmur durumunda veya kış aylarında burayı kullanıyoruz. Manisa’da yer alan mekânımız Başkabahçe Kır Düğün Salonu Salihli başta olmak üzere tüm hemşerilerimize hizmet veriyor.

İşini severek yapan kalabalık bir kadromuz var. Güler yüzlü ekibimiz içerisinde kadın servis elemanlarımız, lezzetli yemeklerimizi yapan mutfak ekibimiz, güvenlik görevlilerimiz, valemiz ve müzisyenlerimiz var. Misafirlerimizin güvenliğini her şeyden çok önemsiyoruz. Bu sebeple kapı güvenliklerimiz haricinde 7/24 açık olan güvenlik kameralarımız mevcut. Profesyonel olarak çalışıp hizmette kusur etmeyen çalışanlarımızla birlikte yoğun bir tempodayız.

Kır düğün bahçemizde hem yemekli hem de yemeksiz olarak hizmet veriyoruz. Çiftimizin bütçesine ve damak zevkine göre Kırmızı et veya beyaz et seçenekleri olan menümüzden dilediklerini seçtiriyoruz. Bu seçimler üzerinden de düğünün yemek ve ikram içeriğini belirliyoruz. 3.500 metre kareye sahip bahçemizde 1.500 kişiye kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Yemeksiz düğünler için de kuru pasta, kola su ve çerez ikramımız vardır.

Verdiğimiz ek hizmetler içerisinde; masa sandalye süslemesi, gelin yolu, 5 kişilik orkestra, 7 katlı pasta, Full HD kamera ve fotoğraf çekimi vardır. Mekânımızın otopark konusunda da hiçbir sıkıntısı yok. 3.000 metre karelik geniş alanımızda 300 araçlık bir kapasitemiz var. Burayı tüm konuklarımız ücretsiz olarak kullanabilirler.

Bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Salihli Başkabahçe Kır Düğün Salonu olarak sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kipa Karşısı Tren Yolu Geçidi Yanı, Salihli

 • Adres tarifi:

  Salihli Kipa karşısı tren yolu geçiti yanında olan mekanımıza ister yürüyerek,isterseniz şehiriçi minibüsleri ile şehrin heryerinden özel aracı olmayan konuklarımız dahi rahatlıkla ulaşabilirler.

 • Haritadaki Konumu

  Başkabahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.