Kır Düğünü Manisa

Azaklar Kır Düğünü

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Azaklar Kır Düğünü Hakkında

2003 yılından beri düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve şimdiye dek birçok başarılı düğün, nişan töreni ve kına gecesi organizasyonlarına imza attık. Geniş alanımızda 1500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyoruz. Size ve sevdiklerinize güzel bir gün yaşatmak ve kusursuz bir düğün için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Azaklar Kır Düğün Salonu Salihli’de evlenecek olan çiftleri bekliyor.

Düğünün kapasitesi, konuk sayısı, yoğunluğu ve hizmet gerekliliklerine göre 30 kişiye kadar ekibimizi arttırabiliyoruz. Bu ekibin içerisinde; komilerimiz, garsonlarımız, 5 kişilik orkestramız, 3 kişilik fotoğraf ve video ekibimiz, 4 salon çalışanımız var. Ayrıca yemekli düğünleriniz için bir mutfağımız ve usta aşçılarımız var. Bu kadrodaki her bir kişi düğününüzün eksiksiz ve kusursuz olması için özenle seçilmiş ve bir ekip haline getirilmiştir.

Yemekli düğünlerde menü içeriğini bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki uzun yıllardır sahip olduğumuz ve işlettiğimiz bir de restoranımız var. Eğer lezzet testi yapmak ve emin olmak isterseniz sizi restoranımıza bekleriz. Düğününüzü yemeksiz olarak düzenlemek isterseniz ordövr tabağı, pasta, kuruyemiş ve meşrubat servisimizden faydalanabilirsiniz.

Ek olarak verdiğimiz hizmetler arasında; masa süsleme, nikâh masası düzenleme, masa sandalye giydirme, animasyon palyaço, anı defteri, kapıda keman ile karşılama, kemençe ve davul yer alıyor. Masa süslemelerinde ise şamdan ve çiçek kullanıyoruz. Ayrıca canlı müzik, volkan gösterisi, konfeti yağmuru, köpük yağmuru, karşılama hostesi ve sinevizyon slayt gösterimi gibi hizmetlerimiz de var.

Verdiğimiz hizmetler ile Salihli’de düğün salonları arasında en iyilerden biriyiz. Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yeşilyurt Mh., 45310

  • Haritadaki Konumu

    Azaklar Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.