Kır Düğünü Manisa

Akpınar Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akpınar Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Akpınar Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Akpınar Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Akpınar Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akpınar Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Akpınar Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akpınar Sosyal Tesisleri 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Akpınar Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akpınar Sosyal Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akpınar Sosyal Tesisleri düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Akpınar Sosyal Tesisleri Hakkında

Manisa’da düzenleyeceğiniz düğününüzü kapalı alanlara sahip düğün salonları yerine bir kır düğünü olarak hayata geçirmek istiyorsanız Akpınar Sosyal Tesisleri olarak en güzel davetlere ev sahipliği yapıyoruz!

Yıllardan beri Manisa’da kır düğünü denince akla ilk gelen düğün mekânlarından biri olmamızı sağlayan pek çok etken var. Bunlardan ilki sürekli olarak bakımını yaptığımız ve davetlerde yeşilin her tonuyla sizi buluşturan bahçemiz. Elbette memnuniyetinizi sadece mekânımızın fiziksel özellikleri ile sağlamak amacında değiliz. Bu anlayış doğrultusunda kendimize güler yüzlü ve yardımsever de bir ekip kurduk. Bu ekip her türlü ihtiyacınızı ve isteğinizi karşılamak adına yanınızda oluyor. Akpınar Sosyal Tesisleri Manisa’nın kolay ulaşılabilen konumlarından birinde yer aldığı için konuklarınız mekânımıza gayet rahatça ulaşabilirler.

Bahçemizde 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde salonumuzda ağırladığımız konuklarınız için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Aile ile beraber düğününüze katılan davetliler için özel aile masaları kurabiliyoruz ve aynı zamanda daha kalabalık grupların bir arada oturabilmesine imkân sağlayan masa düzenleri de ayarlayabiliyoruz. Düğününüz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek düğününüzde hâkim olmasını istediğiniz atmosferi anlatabilirsiniz. Bu ambiyansı oluşturmak adına ekibimiz gerekli dekor ve süslemeler ile mekânımızı süslüyor. Bu sayede siz de yıllardan beri hayalini kurduğunuz bir ortamda düğün yapma fırsatını yakalıyorsunuz. Eğer düğününüzü yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız menü tadımlarına da katılabilirsiniz. Menü tadımlarımızda damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih ederek konuklarınıza servis edilmesini isteyebilirsiniz.

Yıllar boyunca hafızalarda kalacak bir düğün düzenlemek için Akpınar Sosyal Tesisleri’ni tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan Manisa Akpınar Sosyal Tesisleri iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Turgutlu Yolu Üzeri

 • Haritadaki Konumu

  Akpınar Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.