Kır Düğünü Ankara

Tek Bahçem Organizasyon

5,0
0312 963 33 68

Tek Bahçem Organizasyon Hakkında

Tek Bahçem Organizasyon hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet için yanınızda. Bugüne kadar yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer sizin de davetinizi düzenlemek için tercihiniz Tek Bahçem Organizasyon ise sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Telefon::

    0312 963 33 68

  • Adres::

    Yeşilkent Mah. 555 Sok. No:3 Eymir Çankaya Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Tek Bahçem Organizasyon Yol Haritası

Tek Bahçem Organizasyon Düğün Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Cansen & Burak

Düğün Tarihi: 19.05.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Firma sahibi Erhan beyin ilgi alaka saygı ve hizmetinden çok memnun kaldık . Çok başarılı bir organizasyondu herşey mükemmeldi . Çalışanlar da çok saygılı efendi güler yüzlüydü . Verdiğimiz para kuruşuna kadar helal olsun . ALLAH Yollarını bahtlarını açık etsin .

Cansen & Burak

Düğün Tarihi: 19.05.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tek bahçem gezerken keşfettiğimiz biryerdi anlatılan ve beklenenden daha fazlasıydı Güleryüz hizmet ince düşünce ve mekan olarak kesinlikle tercih edilebilecek yer ve ayrıca günlük kahvaltı organizasyon doğa ile iç içe huzur bulmak istiyorsanız kesinlikle gelinecek tek adres sonuna kadar hakediyor ... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.