Muhteşem Wedding Pool

E-posta Gönder

0312 963 3103

10 yorum

Kır Düğünü

Kategori

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

Sincan, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50 TL'den az

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 750-1.000 kişi
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi Kapalı Alan Yoktur
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Genel Özellikler

 • Davet Alanları Sadece açık alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Nasıl gelinir? Ankara merkeze yakın Çankaya üniversitesi arkası, yapracık toki arkası, Sincan Etimesgut Eryaman Batıkent üst tarafı. toplu taşıma önünden geçiyor. anayol üzeri doğa ile iç içe . anlaşmalı durumlarda davet sahipleri için özel servis tahsisi sağlanabilir. vip gelin ve damat araçı için tavsiye ve tahsisler yapılabilmektedir.

Kampanyalar ve Paketler

Muhteşem Wedding Pool

Hafta İçi Havuz Başı ve Kır Düğün Anlaşmalarınızda %20 İndirim + Jimmy Jip Hediye!

Tüm detayları göster

Son gün 31/03/2022

Muhteşem Wedding Pool

Kokteyl Nikahları 200 Kişiye Kadar 7.000₺

Tüm detayları göster

Son gün 31/01/2022


Hakkında

Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!
Davet Alanları Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!
Dekorasyon Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!
Hizmetler Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!
Yiyecek / İçecek Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!
Hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir davet düzenlemek için mekânımıza davetlisiniz. Bugüne kadar hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız davetlerinize memnuniyetle ev sahipliği yaptık. Bu özel günün sizin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiğini biliyoruz. Bu nedenle de güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte davet boyunca yanınızda oluyoruz. Eğer siz de davetinizi düzenlemek için mekânımızı seçtiyseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz!

İletişim

Serkan Özdoğan

Ahmet Uğurlu

 • Telefon: 0312 963 3103
 • Adres: Çiçektepe Mah. Girişi Dumlupınar Blv. No:10 06790 Sincan / Ankara

Muhteşem Wedding Pool Yol Haritası

Muhteşem Wedding Pool Yorumları


M&A

Melike & Aycan

Düğün Tarihi: 03.09.2020

Görüntü olarak çok şık ve başarılı bir mekân. Bunun dışında ikramları ve hizmeti de çok iyiydi memnun kaldık, gayet ilgililerdi bizimle, masa düzeni, süslemeleri özellikle sahnesi çok iyiydi, müzikte aynı şekilde başarılıydı çok eğlendik hiçbir sorunla karşılaşmadık.

G&İ

Gülşah & İsa

Düğün Tarihi: 02.09.2020

Düğünüm bittiğinde ne kadar doğru bir tercih yaptığımı tekrar anladım. Ankara’da ilk baktığım mekandı. Hemen karar verdik zaten :) Gerek çalışanlar olsun gerek mekân sahibi olsun resmen ailem gibilerdi herkese tavsiye ediyorum. Düğünde bana eşlik eden yardımcım gözlerimden ne istediğimi anlıyordu... devamı 

C&B

Ceren & Burak

Düğün Tarihi: 30.08.2020

Düğünümüzü yaptığımız muhteşem düğün mekanının başta değerli Serkan Bey olmak üzere tüm personeline bizi ve misafirlerimizi lüks bir otel tadında ağırladıkları için tüm kalbimizle canı gönülden teşekkür ediyoruz .Adı gibi muhteşem bir kır bahçesi gönül rahatlığı ile tercih ediniz….

M&Y

Müge & Yusuf

Düğün Tarihi: 16.08.2020

Adı gibi MUHTEŞEM bir salon ,ilgi ,alaka, içtenlikleri anlatılamaz oraya gidip yaşanır diyorum ve buradan herkese söylüyorum Ankara da bu kadar güzel ve muhteşem bir salon bulamazsınız, bulsanız bile içindeki o güzel insanların ilgilerini, alakalarını ve size olan samimiyetlerini bulamazsınız iyi... devamı 

A&E

Arzu & Emrah

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Düğünümüz 09.08.2020’de oldu.Yemekler,müzikler,çalışanların konuklara hizmetleri,asistanin bizimle ilgilenmesi her şey adı gibi mükemmeldi. En güzel günümüzde bizleri ağırlayan, en başta son derece nazik ve kibar Serkan Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürler...

A&C

Aslı & Cevdet

Düğün Tarihi: 02.08.2020

Mekân gerçekten on numara bir mekân. Işıklandırması çok güzeldi. 400 kişilikti düğünümüz ve yemekliydi. Yemeklerin tadı, sunumu çok muhteşemdi, hatta on numaraydı. Garsonların ilgisi çok güzeldi. Mekân yöneticisi Serkan Bey gerçekten çok memnun etti bizi. İlgisi çok iyiydi. Pist alanı çok genişti.... devamı 

F&E

Fatma & Ersel

Düğün Tarihi: 22.07.2020

22 Temmuz 2020 'deki düğünümüzün öncesinde ve sonrasında tüm organizasyonu bizlere kusursuz sağlayan muhteşem ailesine ve özellikle Serkan Bey’e çok teşekkür ederiz.

C&M

Cansu & Mert

Düğün Tarihi: 22.07.2020

22 Temmuz tarihinde burada düğünümüz yapıldı. Hostesim o kadar iyiydi ki Ayfer Hanım kendisi. Benimle çok güzel ilgilendi her şey çok güzeldi. Çok teşekkür ederim. Jimmy jib kamera çekimleri de harikaydı her şey çok güzeldi.

Z&M

Zeynep & Murat

Düğün Tarihi: 10.07.2020

İsmi gibi Muhteşem bir kına gecesi yaşattınız. Şefler, garsonlar ve çalışanlar çok ilgili ve sempatikti. Emeğinize sağlık. Oğlumun sünnet düğünü için de burayı düşünüyorum.

B&A

Büşra & Abdullah

Düğün Tarihi: 07.07.2020

Düğümüzde her şey provada konuşulduğu gibi oldu. Sakin ve sorunsuz geçirdiğimiz düğünümüz için emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Hem misafirlerimiz memnun kalsın hem de ekonomik bir düğün olsun istiyorsanız biz tavsiye ederiz 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Muhteşem Wedding Pool Sıkça Sorulan Sorular

 • Muhteşem Wedding Pool düğün fiyatları ne kadar?

  Muhteşem Wedding Pool düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50-100 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır. Muhteşem Wedding Pool düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

 • Muhteşem Wedding Pool kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Muhteşem Wedding Pool açık alan kapasitesi maksimum 750-1.000 kişidir.

 • Muhteşem Wedding Pool düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Muhteşem Wedding Pool düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

 • Muhteşem Wedding Pool düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Muhteşem Wedding Pool düğün dışında nişan, parti, kurumsal etkinlikler, kına, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!