Kır Düğünü Ankara

Konu Başka Risto Nozze

Konu Başka Risto Nozze

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Küçük gruplar için uygun.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Hayatına romantik bir sayfa açacak genç aşıkların kır düğününü, Konu Başka Risto Nozze’de hayallerin ötesine taşıyoruz! Doğanın büyüsüne kapılmış yemyeşil bahçemizde, mutluluğunuzun şahidi oluyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle birlikte, düğün gecenizi detaylıca planlıyoruz. Her aşamayı sizin taleplerinize göre şekillendiriyoruz. Konuyu başkalaştırıyoruz ve yaratıcı yeniliklerle eşsiz kutlamalara imza atıyoruz.

Davet Alanları

Konu Başka Risto Nozze Ankara kır düğünü İncek’te gerçekleşecek çiftleri, itinayla dekore edilmiş davet alanlarına bekliyor! Ağaçlarla çevrili işletmemizde, yıldızların altında unutulmaz bir kır düğünü veya şık bir salon daveti düzenleyebiliyoruz. Kokteyl kutlamalarında 100-450; yemekli davetlerinizde 100 ila 350 konuğa servis sunabiliyoruz. Özgürce eğlenebileceğiniz geniş bahçemiz, çim zeminle kaplı. Restoran olarak hizmet veren “Risto” salonumuz ise, yüksek tavanı ve kolonsuz yapısı sayesinde oldukça ferah.

Dekorasyon

Ankara Gölbaşı Konu Başka Risto Nozze’nin benzersiz bahçesinde, oturma düzenini 6 kişilik yuvarlak ve dikdörtgen masalarla oluşturuyoruz. Özel tasarım rustik sandalyelerde konuklarımızı ağırlıyoruz. İç mekanımızdaysa klasik ve şık bir konsepte yer veriyoruz. Gri, krem ve siyah renklerinin hakimiyetinde, deri sandalyeler, yuvarlak ve dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Kibar aksesuarlara eşlik eden zarif suplalarda, enfes lezzetler servis ediyoruz.

Hizmetler

“Başarı detaylarda gizlidir” sözüne güvenerek, biricik düğün davetinizi, yetkin etkinlik sorumlumuz ve anlaşmalı organizasyon firmamız eşliğinde, tüm ayrıntılarıyla tasarlıyoruz. İleri teknoloji ışık ve ses altyapısına sahip davet alanlarımızda, profesyonel müzik ekiplerimizi ağırlıyoruz. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlarınızı, davet süresince kaydediyoruz. Böylece, neşenizi fotoğraf ve video karelerinde yarınlara aktarıyoruz.

Ankara İncek kır düğün salonları arasında alışılmışın dışında, leziz ve zengin menülerimizle parlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, restoranımızın mutfağında hünerlerimizi sergiliyoruz ve gecenize eşsiz lezzetler ekliyoruz. Dilerseniz, davet öncesinde misafirimiz olabilir ve menü tadımı yapabilirsiniz. Menü içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Ayrıca, kutlamanıza rahatça hazırlanmak üzere gelin odasını kullanabilir, düğün sonrası eğlenceye after parti alanımızda devam edebilirsiniz.

Yılların birlikteliğini masalsı bir kır düğünüyle gerçekleştirmek isteyen çiftlerimize, uzman kadromuzun yardımıyla, hatıralarda iz bırakacak bir gece yaşatıyoruz. İncek kır düğünü mekanlarından, “Konu Başka, Biz Başkayız” diyerek size özel tasarlanmış alanlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla ayrılıyoruz. Restoran tecrübemizle, kutlamanıza lezzet katıyoruz. Firmamızın fiyat teklifini değerlendirmek isterseniz, sayfada yer alan “Ücretsiz Teklif Al!” butonunu kullanabilir veya iletişim numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Konu Başka Risto Nozze Sıkça Sorulan Sorular

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları ne kadar?

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Konu Başka Risto Nozze kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konu Başka Risto Nozze 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gaye & Hasan

Düğün Tarihi: 07.07.2023


Düğün için görüşme sağladık. Ekibin guleryuzlu yaklaşımı ve çözüm odaklı yaklaşımı bizi böyle zor bir süreçte mutlu etti. Bahçesinden binasına, özellikle tabaklarina hayran kaldik. Mutlaka tanımanız gereken bir yer

Konu Başka Risto Nozze

Sizleri tanımak bizim içinde büyük bir keyifti, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz ?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.