İncek Aden

E-posta Gönder

İncek Aden Hakkında

Rüya gibi bir kır düğünü için İncek Aden Restaurant’a hoş geldiniz! 2014 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz kır bahçesi Gölbaşı’nın eşsiz güzellikleriyle göz kamaştırıyor. Doğanın tüm zarafeti, yeşilin sadeliğiyle yemyeşil bahçemizde sizi bekliyoruz. Çünkü ağaçlar altındaki davet alanını gördüğünüzde heyecanlanacağınızdan eminiz!

Davetli sayınıza göre yuvarlak masalarla düzen oluşturuyoruz. Beyaz masa örtüleri, beyaz tiffany sandalyeler ve renk renk tüllerle konsept hazırlıklarına da başlıyoruz. Nikâh masası, gelin yolu, sahne kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Işıl ışıl parladığınız gecede tüm gözler üzerinizde olacak ve biz de bunun için özel aydınlatmalar tercih ediyoruz. Kır düğünü konseptinizi farklı kılacak ve dikkat çekecek düzenlemeler tercih ederseniz, organizasyon firması desteği de alıyoruz. Bu sayede yalnızca banket düzeninde değil; kokteyl ve kilise düğünü düzeninde de düğün törenlerine ev sahipliği yapabiliyoruz.

Şehirden bir kaçış ile başlayan yolculuğunuzda mutlu bir birlikteliğe adım atmak için doğru yerdesiniz… Burada enfes tatlar ve birbirinden özel sunumlarla konuklarınız en iyi şekilde ağırlanıyor. Davet öncesi seçtiğiniz lezzetler büyük bir özenle mutfağımızda hazırlanıyor, üstelik bahçemizin mahsulleri ve taze malzemelerle kır düğününüz bir ziyafete dönüşüyor. Müzisyenlerimiz sahnede yerlerini aldı, alkışlar eşliğinde dans pistinde yerinizi almaya hazır mısınız? En güzel başlangıcınız için biz hazırız!

Tüm bu hizmetlerle; kış aylarında da konuklarınızı ağırlayabiliriz. Alanında uzman ekibimiz, fark yaratan butik davetler için açılır kapanır tavan özelliğiyle kapalı salonumuzda da düşlerinizi gerçekleştiriyor. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtan bir masa düzeni tasarlıyor, şık konseptinizle güzel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Doğanın içerisinde olmak için her mevsim olmanız gereken yeri artık biliyorsunuz. Sadelik ile konforun bir arada sunulduğu İncek Aden Garden otoparkına aracınızı bıraktığınızda vale hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bahçemizde yer alan oyun parkında çocuklarınızı da minik sürprizler bekliyor.

Siz de İncek Aden iletişim formunu doldurarak sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat teklifi ve randevu için de kullanabildiğiniz formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İncek Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 78 İncek 06830 Gölbaşı/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.