Galba Kır Düğünü*

Galba Kır Düğünü
7000 metrekare alan üzerine kurulu yemyeşil bir bahçe içerisinde yüzme havuzları, kır bahçesi, kapalı restoran, çocuk parkı, yapay şelaleleri, mescidi ve binlerce çam ağacı ile çevrilmiş, güllerle süslenmiş, bir tabiat harikası Galba Restoran ve Yüzme Havuzu Tesisleri.

Galba Restoran ve Yüzme Havuzu Tesisleri 550 ve 600 kişilik kır bahçeleri, 250 kişilik kapalı salonu ile, 2000 metrekare otopark imkanı sunmaktadır. Galba Restoran ve Yüzme Havuzu Tesisleri yemekli yemeksiz, kokteyl, açık büfe tarzında her türlü ihtiyaçlara doyumsuz lezzetler ve maximum servis kalitesi ile kır düğünü, düğün, nikah, nişan, kına, sünnet, iftar, iş yemekleri gibi özel anları daha özel ve güzel kılmak için hizmet vermektedir.

Unutulmayacak bir düğün (kır düğünü) ve özel kutlamalar yapmak için Galba Restoran ve Yüzme Havuzu Tesisleri'ni tercih etmeniz yeterlidir.

Galba Restaurant mönüleri içinde alkolsüz içecek servisi yapılmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
VO volkan Düğün Tarihi: 16/09/2015

700 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştiridk ve çok memnun kaldık. İkrmaları taze ve sunumu güzeldi memnun kaldık bu konuda. Mekan görslelik oalrka çok güzle kır düğünü koseptinde gneişlik ve yer olarak sıkınıtıs yok bu yuzden cok ferah pist alanı yeterli genişlikte ve müzikte güzel. Biz her anlamda cok cok emmnun kaldık tavsiye ederim mekanı.

Ç&V ÇİSİL & VOLKAN Düğün Tarihi: 16/08/2015

açık bir mekan geniş ve ferah bir mekan ikramlı bir organizasyondu ikramları taze ve güzeldi pist alanı gayet geniş ve rahat 750 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim ulaşımı rahat bir mekan otoparkı mevcut görsellik açısından yapay çimler vardı hizmet kalitesine göre fiyatı uygundu orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım tek memnun kalmadığım fotoğraf çekimiydi tercih sebebim ulaşımı rahat ve açık mekan ve fiyat uygunluğu

A&S Ayça & Samet Düğün Tarihi: 07/08/2015

400 kişilik yemekli düğünümüzün gerçekleştiği ulaşım konusunda gereksiz tereddütte kaldığımız, tesadüfen uğrayıp güzel bir keşif yaptığımızı düşündüğüm çok hoş bi mekan. Yemekler sıcak, servis hızı başarılıydı. Bahşiş konusunda korktuğumda olmadı başka ne diyebilirimki emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

G&A Gülçin & Aziz Düğün Tarihi: 22/06/2013

Açık hava da düğün yapmak istiyorsanız bu mekanı mutlaka görün derim. Geniş alanı, sahnesi ve büyük otoparkinin olması benim için öncelikler arasındaydı. Dugunum kusursuz geçti. Herkese teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Galba Kır Düğünü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Galba Kır Düğünü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap