Kır Düğünü Ankara

Cırcırların Hanzade Konağı

  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cırcırların Hanzade Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cırcırların Hanzade Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Cırcırların Hanzade Konağı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe
Manzara
Doğa manzaralı

Cırcırların Hanzade Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Cırcırların Hanzade Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Cırcırların Hanzade Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cırcırların Hanzade Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cırcırların Hanzade Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cırcırların Hanzade Konağı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Cırcırların Hanzade Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cırcırların Hanzade Konağı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Cırcırların Hanzade Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cırcırların Hanzade Konağı düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Cırcırların Hanzade Konağı Hakkında

Hayat boyu planladığınız düğününüzü doğanın müthiş enerjisi ile birlikte en yakınlarınızla gerçekleştirmek isterseniz sizi Hanzade Konağı’na buyur edelim.

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde, yeşillikler içerisinde yer alan konağımız, samimi bir düğün tercih eden çiftlerimiz için vazgeçilmez mekanlardan birisi. Konağımız, dış mekan bahçe ve iç mekan salon olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Beypazarı evlerinin ahşap sıcaklığı ile birlikte misafirlerinizi ağırlıyoruz. Düğününüzde, konuklarınıza bir lezzet şöleni yaşatmak istediğiniz takdirde; dilerseniz bir catering firmasıyla anlaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda biz de size, uzun yıllardır bu işe gönül vermiş usta aşçılarla birlikte muhteşem bir menü hazırlayabiliyoruz. Tabii ki bu menü sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturuluyor.

Beypazarı kır düğünü denilince akla gelen ilk isimlerden olan konağımız, samimi atmosferi ile misafirlerinize ve size hoş anılar biriktirebileceğiniz bir fırsat sunuyor. Sevdiğiniz insana, düğününüzde “evet” diyebilmeniz için size konakta bir nikah imkanı da sağlıyoruz. Altın varaklı süslenmiş nikah masamız ve sandalyelerimiz ve masanın üzerine yerleştirilen çiçeklerimiz ile konuklarınıza da hoş bir görsellik sunuyoruz.

Düğününüzden sonra ilk gecenizi bu samimi atmosferde geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için size konaklama imkanı da sunuyoruz. Özenle hazırlanmış balayı odalarımızda, düğününüzün gerçekleştiği günün ardından hiç yorulmadan odanıza yerleşip bu keyifli mekanın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Ulaşımı da bir hayli kolay olan Hanzade Konağı’na dilerseniz kendi aracınızla, dilerseniz de toplu taşıma ile gelebilmeniz mümkün oluyor. Toplu taşıma tercih ettiğinizde ise konağın önünde inip kolaylıkla düğünde yerinizi alabiliyorsunuz.

Hanzade Konağı’nda dünya evine girmek ve sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek isterseniz sizi bekliyor olacağız. Bize ulaşmak için sayfanın yanında bulunan iletişim forumunu doldurmanız yeterli. Hizmetlerimiz hakkımda detaylı bilgi almak isterseniz, konağımıza kahve içmeye bekleriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Cırcırların Konağı 06730 Beypazarı/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.