Kır Düğünü Ankara

Bulut Kır Düğünü Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Göl kenarında Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bulut Kır Düğünü Bahçesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bulut Kır Düğünü Bahçesi düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti, piknik, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

1.000'den fazla

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Hakkında

Kır düğünlerinin yanında nişan, kına, açılış, sünnet, mezuniyet töreni dahil tüm farklı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilen Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nde yemekli yemeksiz düzenlemelerinize yer veriyoruz. Göl kenarında meyve ağaçlarının altında ferah bir kır düğünü yaşamanıza imkan veren mekanımızın şehir merkezinde olup doğayla baş başa kalmanız için uygun bir kır bahçesi olması çiftlerimizin bizi tercih etmesinde etkili unsurlar.

Davet Alanları

Ankara kır düğün yerleri içinde yalnızca açık değil kapalı alana da sahip olan mekanlardan biriyiz;
●Kır Bahçesi: Yemyeşil çimler üzerinde düğün yapmanıza olanak tanıyan bahçemizin yemekli davet kapasitesi 300 kişiden oluşurken bu sayı kokteyl konsepti tercih edilen düğünlerde 400 kişiye kadar yükselebilir.
●Kapalı Alan: Salonumuz maksimum 50 kişinin ağırlanabileceği genişte olduğundan daha çok butik organizasyonlar için uygunluk gösteriyor.
Düğün sonrası eğlenceli dakikalarını devam ettirmek isteyen çiftlerimiz after party alanımıza geçebilir.

Dekorasyon

Bahçemizin bulunduğu doğal ortamı tamamlayacak, natürel atmosferini bozmayacak bir alan tasarımına yöneliyoruz. Klasik tarzda sade ve şık bir dekorasyon oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Beyaz napolyon sandalyelerimize yuvarlak masalarımız eşlik ediyor. Sandalyelerimize ince hasır püsküller, renkli kurdeleler bağlıyoruz. Masalarımızda beyaz desenli örtüler, ahşap vazo altlıkları ve doğanın güzelliklerinden olan renkli çiçek buketlerimizi göreceksiniz. Kare şeklindeki büyük sütunların çevrelediği sahnemizi beyaz tüllerle kaplıyor etrafını çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler

Öncelikle çiftlerimizin zahmetsiz bir düğün hazırlık aşaması geçirmesi için organizasyon sorumlularımız detaylı bir planlama yaparak yükünüzü hafifletiyor. Aşçılarımızın düzenlediği menüleri tadım yapmanıza müsaade ederek istediğiniz gibi bir menü hazırlamaya özen gösteriyoruz. Düğününüzü unutulmaz kılmak için iş başında olan fotoğrafçılarımız video ve fotoğraf çekimlerinizi profesyonel ekipmanlarıyla gerçekleştiriyor. Ses, aydınlatma, sahne hizmetlerimiz gelişmiş, son teknoloji sistemlerden seçiliyor.

Ankara açık hava düğün mekanları arasında hem orman içinde hem göl kenarında masal gibi bir düğün geçireceğiniz ve konuklarınızın eğlenmeye doyamayacağı bir davet yaşamaları için kır manzaralı bir mekan arıyorsanız kır bahçemizin konumundan, her şey dahil hizmet paketlerinden, uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat kurabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Aşağı Dikmen Mahallesi Eymir Gölü Yolu No:195 06450 Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Bulut Kır Düğünü Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.