Beypazarı As Balıkçılık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beypazarı As Balıkçılık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Beypazarı As Balıkçılık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Beypazarı As Balıkçılık Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beypazarı As Balıkçılık Sık Sorulan Sorular

Beypazarı As Balıkçılık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beypazarı As Balıkçılık 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Tüm Sorular

Beypazarı As Balıkçılık Hakkında

En özel davet ve resepsiyonlarınız için eşsiz bir atmosferde, doğanın içinde aşkınıza şahitlik ediyoruz. Üstelik yılların tecrübesi ve deneyimiyle konuklarınızı Beypazarı’nda As balıkçılık Tesisleri adresinde ağırlıyoruz!


Kalabalık bir ekip ile birlikte çalışarak geceniz de her detayıyla tasarlıyoruz. Eksiksiz bir organizasyon için göl kenarında mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz bir ortamda kutlamalarını düzenliyoruz. Düzenleme ve süslemeler için organizasyon sorumlumuzun yardımı ile size özel kararlar veriyoruz. Çiftimizin kır düğünü konsepti için tercih ettiği organizasyon için hazırlıklara başlıyoruz.


Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta; aileniz ve dostlarınız ile gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda elbette ilk olarak davetlilerinizin masalarını düzenliyoruz. Dostlar ile geçirilen hafızalardan silinmeyecek gecenizde en önemli detayın dostluk olduğunu bildiğimiz için dostlarınızla unutulmaz bir gece vaat ediyorsunuz.


Kır düğünü konseptleriniz için sunduğumuz alternatifler ile baharı masalarınıza taşıyoruz. Davetlilerinizin masalarından sonra çiftimiz için şık bir gelin yolu ve nikah masası da tasarlıyoruz. Nikah masası tercih etmeyen çiftlerimiz için farklı fotoğraf çekim alanları ve ayakta nikah töreni düzenlemek isterseniz de çiçekli tak ve nikah sehpası da dekore edebiliriz.


Tesisimizde sunduğumuz hizmetler düzenleme ve süslemeler ile bitmiyor şehir dışından gelen konuklarımız için konaklama imkanı da sağlayabiliyoruz. Pansiyon tarzında 6 oda bulunan tesisimizde konaklama imkânına sahip olabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmekte.


Elbette kır düğün organizasyonlarınızın vazgeçilmezi ziyafetlerinizi Beypazarı As Balıkçılık mutfağında hazırlanan aşçılarımızın özel tarifleri ile benzersiz kılıyoruz. Şık sunumlar da hazırladığımız lezzetli tatlıları konuklarımızın beğenisine sunuyoruz...


Geniş dans pistimizin karşısında konumlandırdığımız sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz çiftimizi ilk danslarını yapmak üzere sahneye davet ediyoruz. Böylelikle gecenizi başlatmış oluyoruz...


Eğer sizde bütün bu imkanlar dahilinde Beypazarı As Balıkçılık kır bahçesinde organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz; yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonu ile bizimle iletişime geçmek. Tabii ki Beypazarı kır düğünü organizasyonu için fiyat teklifleri ve detaylı bilgi alma şansını da elde edebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kırbaşı Yolu 8.Km Beypazarı/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beypazarı As Balıkçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.