Kır Düğünü Ankara

Beypazarı As Balıkçılık

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beypazarı As Balıkçılık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Beypazarı As Balıkçılık Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Beypazarı As Balıkçılık Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı

Beypazarı As Balıkçılık Sıkça Sorulan Sorular

Beypazarı As Balıkçılık düğün fiyatları ne kadar?

Beypazarı As Balıkçılık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Beypazarı As Balıkçılık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Beypazarı As Balıkçılık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beypazarı As Balıkçılık 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Beypazarı As Balıkçılık Hakkında

En özel davet ve resepsiyonlarınız için eşsiz bir atmosferde, doğanın içinde aşkınıza şahitlik ediyoruz. Üstelik yılların tecrübesi ve deneyimiyle konuklarınızı Beypazarı’nda As balıkçılık Tesisleri adresinde ağırlıyoruz!


Kalabalık bir ekip ile birlikte çalışarak geceniz de her detayıyla tasarlıyoruz. Eksiksiz bir organizasyon için göl kenarında mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz bir ortamda kutlamalarını düzenliyoruz. Düzenleme ve süslemeler için organizasyon sorumlumuzun yardımı ile size özel kararlar veriyoruz. Çiftimizin kır düğünü konsepti için tercih ettiği organizasyon için hazırlıklara başlıyoruz.


Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta; aileniz ve dostlarınız ile gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda elbette ilk olarak davetlilerinizin masalarını düzenliyoruz. Dostlar ile geçirilen hafızalardan silinmeyecek gecenizde en önemli detayın dostluk olduğunu bildiğimiz için dostlarınızla unutulmaz bir gece vaat ediyorsunuz.


Kır düğünü konseptleriniz için sunduğumuz alternatifler ile baharı masalarınıza taşıyoruz. Davetlilerinizin masalarından sonra çiftimiz için şık bir gelin yolu ve nikah masası da tasarlıyoruz. Nikah masası tercih etmeyen çiftlerimiz için farklı fotoğraf çekim alanları ve ayakta nikah töreni düzenlemek isterseniz de çiçekli tak ve nikah sehpası da dekore edebiliriz.


Tesisimizde sunduğumuz hizmetler düzenleme ve süslemeler ile bitmiyor şehir dışından gelen konuklarımız için konaklama imkanı da sağlayabiliyoruz. Pansiyon tarzında 6 oda bulunan tesisimizde konaklama imkânına sahip olabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmekte.


Elbette kır düğün organizasyonlarınızın vazgeçilmezi ziyafetlerinizi Beypazarı As Balıkçılık mutfağında hazırlanan aşçılarımızın özel tarifleri ile benzersiz kılıyoruz. Şık sunumlar da hazırladığımız lezzetli tatlıları konuklarımızın beğenisine sunuyoruz...


Geniş dans pistimizin karşısında konumlandırdığımız sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz çiftimizi ilk danslarını yapmak üzere sahneye davet ediyoruz. Böylelikle gecenizi başlatmış oluyoruz...


Eğer sizde bütün bu imkanlar dahilinde Beypazarı As Balıkçılık kır bahçesinde organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz; yapmanız gereken sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonu ile bizimle iletişime geçmek. Tabii ki Beypazarı kır düğünü organizasyonu için fiyat teklifleri ve detaylı bilgi alma şansını da elde edebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kırbaşı Yolu 8.Km Beypazarı Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Beypazarı As Balıkçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.