Balıklı Bahçe Kır Düğünü*

Balıklı Bahçe Kır Düğünü
Doğanın verdiği huzuru yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizi gerçekleştirmek istemez misiniz? 4000 m2'lik ormanlık arazi üzerine kurulu olan restorantımız Amerikan Times dergisine bile konu olmuş güzelliktedir. Fotoğraf çekimleriniz için havuzumuz, ışıklandırılmış köprümüz ve bir çok çiçeklendirilmiş alanımız mevcuttur. Küçük misafirlerinizin hoşça vakit geçirmesi için oyun alanımız bulunmaktadır. Geniş otoparkımız ile aracınıza yer bulma sorununuz kalmayacaktır. Yeşilin her tonunu bulunduran mekanımızda siz değerli çiftlerimiz en mutlu gününü en güzel anılarını unutulmaz kılmak isteriz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Y&V yeliz & volkan Düğün Tarihi: 16/07/2017

Bu yaz nişanımızı burda yaptık.herşeyi ile cok guzeldi.Doğayla iç İçe bir mekan. yemekler sunumlar muhteşemdi.Üstelik resim cekilmek için zaman harcamadık çünkü aradıgımız hersey orda mevcuttu.Düğün için mekan bakarken ismini görmek beni cok mutlu ettı. herkezin gidip gormesini kesinlıkle tavsiye ederim. Tekrardan Teşekkürler Balıklı Bahçe:)

Y&V yeliz & volkan Düğün Tarihi: 09/07/2017

bu yaz nişanımızı burda yapmıştık.Doğayla içi içe bir mekan küçük misafirlerimiz için oyun alanı bile mevcuttu.Yemekleri harikaydı sunumları cok şıktı. Üstelık foto çekimi için baska bir yer seçmek zorunda bile kalmamıstık.Çünkü aradıgımız doga yeşillik havuz her şey bir arada. Düğün için mekan ararken karsıma cıkması benı cok mutlu etti.Kesinle zıyaret edip görmenizi kesinle tavsiye ederim.Pişman olmazsınız.:) Tekrardan hersey için teşekkürler balıklı bahçe

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Balıklı Bahçe Kır Düğünü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Balıklı Bahçe Kır Düğünü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap