Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Mersin

Tarsus Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Tarsus Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Tarsus Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tarsus Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Tarsus Kına Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri muhteşem bir fırsat oluyor. Kültürümüzün bize armağanı olan kına gecelerini organize etmek de sandığınızdan daha zor olabilir. Biz de Tarsus Kına Organizasyon ekibi olarak üzerinizden bu yükü alıyoruz ve kına gecenizi kusursuz bir şekilde düzenliyoruz! Tüm detayları sizin yerinize düşünüyoruz ve size unutulmayacak bir gece yaşatıyoruz!

Her adımda sizin fikrinizi alarak ilerliyoruz. Bu özel gecenizde, istemediğiniz hiçbir şey olmasın diye elimizden geleni yapıyoruz. Mekanın düzenlenmesinden gece sonu kına ikramlarına kadar her şeyle biz ilgileniyoruz. Size sadece bu güzel günün tadını çıkarmak kalıyor! Böylesine rahat edeceğiniz bir organizasyon için, bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklarımızdan faydalanmaya başlayın!

İlk olarak, nasıl bir kına gecesi düşlediğinizi öğreniyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımıza başlıyoruz. Mekana ve davetli sayınıza göre yerleşim düzenini oluşturuyoruz. Masa örtüsü rengini ise bordo veya beyaz olarak seçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz bordo kullanmanız olacak. Bu sayede gecenin atmosferine uygun bir ortam oluşturabiliriz. Ardından en güzel köşeye kına tahtınızı ve minderleri yerleştiriyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Hoş bir müzik eşliğinde salona aldıktan sonra eğlencemize başlıyoruz. Sonrasında ise, dans ekibimizle birlikte siz, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Bu güzel başlangıcın devamında, hareketli müzikler hiç susmuyor!

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kına taçları, kına gülleri ve mumlarla, uyumlu bir görüntü yakalıyoruz.

Bu güzel gece sona erdiğinde, konuklarınıza kuru kına ve minik hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, özel gecenizden geriye unutulmaz hatıralar kalmış oluyor.

Mersin kına organizasyon şirketleri arasında bizi tercih ederseniz, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Tarsus/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.