• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Rengarenk Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Rengarenk Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rengarenk Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Rengarenk Organizasyon Hakkında

Düğünden önceki son büyük adım, uzun zamandır kültürümüzün bir parçası olan geleneklerimizden bir tanesi kına geceleri. Çiftlerin, özellikleri gelinlerin en çok önem verdiği törenlerden biri olan kına gecelerinin aranan yüzüyüz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz ve artık yolu evlilikten geçen hemen herkes tarafından tanınan markamız Rengarenk Organizasyon Mersinli çiftler için çalışıyor.

Yıllardır organizasyon alanında kendimizi geliştiriyoruz ve hep daha iyisi için çalışıyoruz. Kına gecelerinin tüm seremonileri ve ritüellerine hakimiz ve bu sayede gelinlerimizin bizden isteyebilecekleri her şeyi önceden bilerek hazırlıklı olabiliyoruz. Onlara hazırladığımız paketleri sunarak ne tarz hizmetler sunduğumuzu en başta tek tek açıklıyoruz ve herhangi bir kafa karışıklığı ya da eksikliğe izin vermiyoruz.

Peki, neler sunuyoruz? Kına tahtı kurulumu ve mekanın süslenmesi ile işe başlıyoruz. Yöresel veya modern kıyafetlere sahip kına kızlarımızın dans şovlarıyla geceye renk katıyoruz. Geline kaftan veya bindallı, el mumları, kına tepsisi ve sepeti, davullar, tefler, rengarenk kemerleri, kına müzikleri, misafirlere şerbet ikramı, kına yakma töreni ve daha aklınıza gelebilecek her detayla ilgileniyoruz.

Siz kınanızı her nerede yapmak isterseniz biz organizasyonu oraya kurarız. Dilediğiniz hizmetlerin tamamını istediğiniz gün ve mekanda eksiksiz bir şekilde hayata geçirebiliriz. İster bir otelde veya düğün salonunda ister bir kır bahçesinde veya evinizin sokağında olsun, biz seçtiğiniz mekanın ruhuna uygun bir organizasyonu planlarız.

Rengarenk Organizasyon güvencesi ile hayallerinizdeki kınaya sahip olmak isterseniz bize her zaman ulaşabilirsiniz. Hem hizmet detaylarımız hem de Mersin kına organizasyon paketlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen, sayfanın sağ tarafında göreceğiniz formu mümkün olduğunca eksiksiz bir şekilde doldurun ve alttaki tuşa basarak bize tek tıkla ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.