Organize İşler Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Organize İşler Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.250-3.000 TL

 • Aksesuar Kiralama

Organize İşler Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Organize İşler Organizasyon Hakkında

‘’Hayatta böylesine özel ve mutlu anlar bir kere yaşanır.’’ dedik ve siz değerli gelin adaylarımız için birbirinden güzel hizmetler hazırladık. Siz ve sevdikleriniz sunduğumuz olanaklarla eğlenceyi doruklarda yaşarken biz de Organize İşler Organizasyon ekibi olarak, kına gecenizi en güzel şekilde organize ediyor olacağız. Hadi başlayalım!

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir süreç yönelttiğimizden bahsedelim:

Hayallerinizi öğrenmek istediğimizden hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Hangi kına konseptini seçmek istediğinizi, bu konsept için hangi aksesuarlara ihtiyacınız olacağınız konuşuyoruz. A’dan Z’ye kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için organizasyon akışını da planlıyoruz. Bu sayede herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Kına gecenizi nerede yaptığınız hiç önemli değil çünkü hangi mekanı tercih ederseniz edin harika bir süsleme yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Birçok renk ve model seçeneği bulunan kına tahtlarımızdan seçtiğinizi mekanınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Elbette cibinlik ve nedime minderlerini de unutmuyoruz. Farklı kına gecesi konseptleri için hazırladığımız özel tasarım kaftan alternatiflerimiz bulunuyor. Zevkiniz hitap edeni giyip kına gecenizde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Kaftan modeli seçme konusunda kararsız olan gelin adaylarımıza, yılların verdiği tecrübeler ışığında danışmanlık hizmeti de verdiğimizi de belirtelim.

Mersin kına organizasyon firmalarından bizi ayıran en temel özellik size muhteşem bir eğlence yaşatmamız. Özel kostüm giyen nedime ekibimiz, kına gecenize özel dans gösterileri hazırlıyor. Özel kostümleriyle gecenize renk katacak dans ekibimizle birlikte son zamanların trendi olan gösterişli bir çıkışla konuklarınızı selamlayabilirsiniz. Kına gecenizi bir şölen dönüştürecek hizmetlerimiz saymakla bitmez. Bu nedenle gelin aklınızdaki sorulara yüz yüze cevaplayalım. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şehit Mustafa Mahallesi Elliyesil Okulu Karşısı No:6/A Tarsus/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.