Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Mersin

Nazlım Kına Organizasyon

Nazlım Kına Organizasyon

Nazlım Kına Organizasyon Hakkında

Mersin’de kına ve bekârlığa veda organizasyonlarınızı yapacak profesyonel bir ekip arıyorsanız sizleri Nazlım Kına Organizasyon Mersin firmamız ile tanıştırmak isteriz. Uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza atmış olan firmamız tam da hayalini kurduğunuz bir kına gecesi için elindeki tüm olanakları kullanmaktan büyük keyif alıyor.

Sunduğumuz hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse;

Öncelikle kına gecenizin tarihini ve mekânınızı belirledikten sonra tüm ayrıntıları konuşmak için sizi ön görüşmeye davet ediyoruz. Bu görüşmelerimizde nasıl bir kına konsepti istediğinizi anlamaya çalışıyor, tamamen içinize sinen bir organizasyon için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Kına gecesini yapacağınız mekânı belirlediğimiz konsepte hazırlıyor, en sevdiğiniz renklerdeki aksesuarlarla güzel bir ambiyans yaratıyoruz. Konsept oluştururken mum ve çiçek detayları kullanmayı da çok seviyoruz. Bu aşamada sizin istekleriniz yol göstericimiz oluyor. Konsept konusunda kararsız olan gelin adaylarımız için danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.
Size farklı seçeneklerde kına tahtı alternatifleri sunuyoruz. Kına tahtı giydirme, taht çevresinin ışıklandırma ve süsleme işlemlerini de yapıyoruz. Gelin yüz örtüsü, eldiveni, kına tepsisi, kına sepeti ve misafirlerinize ikram edeceğimiz kolonya ve lokumları sizin için temin edebiliyoruz.

İmkânlarımız arasında nedimelerin konuklarınıza sunduğu karşılama, nedimelerin özel olarak hazırladığı dans gösterisi, kına gecesi için gelen misafirlere kahve ikramı, gelinin arkadaşları için kaftan temini, Hint kınası uygulaması, damat kına kıyafeti ve omuz örtüsü, süslü el mumları, süslü tefler, süslü mendiller, süslü kına tacı ve misafirlere ikramlık yaş kına dağıtımı da bulunuyor.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Mersin kına organizasyon paketleri arasında en avantajlı imkânlara sahip olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Size eğlenceli bir kına gecesi yaşatmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Nazlım Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nazlım Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.