Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Mersin

Modelite Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Modelite Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Modelite Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Modelite Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Modelite Organizasyon Hakkında

Modelite Organizasyon olarak 30 yıldır bu sektörde sürdürdüğümüz hizmeti 12 yıldır da Mersin’de sürdürüyoruz ve hep çiftlerin memnuniyeti için en iyisini yapmaya çalıştık. Çünkü siz çiftlerimizin memnuniyeti verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasından, size güven verebilmiş olmamızdan geçiyor. Öyle ki bu başarımız Mersin ile sınırlı kalmayarak İstanbul’daki, Ankara’daki çiftlerden bile talep alıyoruz. Tüm bunları işimizi gerçekten severek yapmaya borçluyuz.

“Tamam, başarılı olabilirsiniz ama ya hizmetleriniz benim zevkime hitap etmiyorsa?” diye düşünebilirsiniz ki bu çok normal. Biz her zevke hatta her bütçeye hitap ederek bize ulaşmış olan her çiftimizin isteklerini göz önünde bulunduruyoruz. Ancak tüm çiftlerimizde öyle bir ortak nokta var ki; sevgi. İşimizin temelinde sevgi olduğu için yaptığımız her organizasyon ayrı bir keyiftir bizim için.

10 kişiden oluşan profesyonel ekibimiz en mutlu gününüzde sizin için tüm yeteneklerini ve enerjisini kullanıyor. Yeter ki siz aklınızdaki kına organizasyonu fikirlerini açıkça anlatın, biz uygulamaya geçelim. Emin olun pişman olmayacaksınız.

Öncelikle bu önemli gecedeki organizasyona mekan ile başlamak istiyoruz. “Crazy Kına Salonu” olarak adlandırdığımız kına salonumuzda gerçekten çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir kına gecesi vadediyoruz. Peki, mekana girerken hem davetlilerinizin hem de sizin güler yüzlü, enerjik karşılama hostesleri tarafından karşılanmasını istemez misiniz? Gecenin başından sonuna kadar istediğiniz tarzda müzikler çalınmasını? Bir kına gecesi organizasyonunda müzik her şeydir. Gecenin ritmini tutar. DJ ekibimiz ve canlı performanslarla enerjinize enerji katabilirsiniz.

Müzikle sınırlı kalmıyor tabi eğlenceniz. Dans Showlar, testi kırma merasimi, shakira bel kemeriyle nedimelerinizle edeceğiniz dansınız derken bir hayli yorulacaksınız şimdiden söyleyelim. Burada bitmedi tabi ki. Gecenin asıl eğlencesi gelin ve damadın birlikte oynadığı oyunlar. Bunlardan bir tanesi soru-cevap yarışması. DJ’imizin kontrolünde gerçekleşen bu yarışmada birbirinizle alakalı sorular soruluyor ve kimin kimi daha iyi tanıdığı ortaya çıkıyor. Ne dersiniz kendinize güveniyor musunuz?

“Sıradanlıktan uzak, eğlenceli kına gecesi organizasyon fikirleri nelerdir” diye düşünüyorsanız doğru adres olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Gelin zaten unutulmaz olan gecenizi en eğlenceli haliyle hatırlamanızı sağlayalım. Bunun için teklif formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Palmiye mah. 1205 sok. Koluman Plaza D Blok 5E1/8 Yenişehir

  • Haritadaki Konumu

    Modelite Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.